Biedronka wprowadza nową usługę dla klientów. Konkurencja może tego nie przebić

W Biedronkach wkrótce pojawią się paczkomaty. Będzie to konkurencyjna usługa dla InPostu i zadebiutuje w Katowicach.

Biedronka jest jednym z najchętniej odwiedzanych dyskontów spożywczych w Polsce i nadal nie spoczywa na laurach. Oprócz coraz to atrakcyjniejszej gamy produktów wprowadza kolejne ułatwienie dla swoich klientów.

Wkrótce w Biedronkach w całej Polsce pojawią się paczkomaty. Dzięki nim osoby kupujące w sklepie, będą mogły odebrać swoje przesyłki przy okazji zakupów. Rozwiązanie to duża oszczędność czasu, którego wszystkim brakuje, dlatego może okazać się hitem.

Jak donosi Rzeczpospolita, pierwszy paczkomat zostanie otwarty w Katowicach już dziś (16 maja). 

Kolejne paczkomaty stopniowo będą oddawane do użytku w kolejnych lokalizacjach. W planach jest montaż 300 automatów na terenie całego kraju - oświadcza biuro prasowe Jeronimo Martins.

Nowa usługa w Biedronkach to połączenie współpracy duńskiej firmy SwipBoxu oraz dyskontu. W obsługę paczek włączą się firmy logistyczne takie jak  DHL, DPD, FedEX, GLS, Ruch oraz UPS.

Docelowo paczkomatów ma być nawet 2 tysiące. Chociaż Polacy nadal najchętniej wybierają kuriera jako dostawcę swoich paczek, to odsetek osób, które decydują się na odebranie przesyłki w paczkomatach bardzo szybko rośnie. 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: