Załatwiła swoją potrzebę na środku restauracji. Potem rzuciła odchodami w obsługę

Do obrzydliwego zajścia doszło w jednym z kanadyjskich fast foodów. Klientka postanowiła w bardzo nietypowy sposób rozwiązać swój konflikt ze sprzedawcą.

Jedna z odwiedzających bar szybkiej obsługi w Kanadzie była najwyraźniej niezadowolona z obsługi. Kamery monitoringu nagrały moment, w którym wściekła kobieta przez kilkanaście sekund kłóci się ze sprzedawcą.

Jednak na ostrej wymianie zdań się nie kończy. Ku zaskoczeniu wszystkich zgromadzonych w restauracji, klientka nagle odwiązuje bluzę, którą przewiązała w pasie i zdejmuje spodnie.

Po chwili okazuje się, że kobieta postanowiła zrobić kupę na środku baru. Co więcej gdy skończyła, zawinęła swoje odchody w chusteczki i rzuciła nimi prosto w mężczyznę stojącego za ladą.

Najprawdopodobniej jej pocisk nie trafił tam, gdzie chciała. Jednak klientka nie rezygnuje. Sięga po kolejne chusteczki, wyciera pośladki i ponownie rzuca serwetkami w pracownika baru, który próbuje wezwać policję. 

Klienci restauracji nie zwracali najmniejszej uwagi na odgrywającą się scenę. Nikt nie zareagował, ani nie zwrócił uwagi kobiecie.

Jak donosi Daily Mail, klientka została aresztowana przez policję, jednak nie postawiono jej zarzutów.

Policja bada szczegóły sprawy.

 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Sklep w Szwecji ma towar i klientów, ale nie ma kasjerów. Ani jednego

Więcej o: