Odnajdziesz lizaka na obrazku? Nie masz szans, jeśli nie jesteś spostrzegawczy

Rysownik Gergely Dudas-Dudolf przygotował dla swoich fanów nową zagadkę. Tym razem na jego rysunku trzeba znaleźć ukrytego wśród lodów lizaka.
Zobacz wideo

Uważasz się za osobę spostrzegawczą? Bardzo łatwo możesz sprawdzić, ile w tym prawdy. Wystarczy, że poświęcisz chwilę (albo troszkę więcej) na rozwiązanie najnowszej zagadki Dudolfa

Tym razem węgierski artysta przygotował obrazek, na którym narysował całą masę kolorowych lodów. Gdzieś wśród nich kryje się jeden samotny lizak. Potrafisz go odnaleźć?

Gdzie jest lizak?Gdzie jest lizak? Fot. Gergely Dudás - Dudolf | dudolf.com

Udało Ci się? Jeśli nie, nie ma się czym przejmować. Doskonale wiemy, że nie jest to proste zadanie. 

Rozwiązanie znajdziesz na dole strony (to na wypadek, gdybyś jeszcze szukał ukrytej słodkości na patyku).

Gergely Dudas-Dudolf to węgierski rysownik, który co rusz przygotowuje dla swoich fanów kolejne, kolorowe zagadki. Jego prace zobaczyć można między innymi na Facebooku artysty oraz jego blogu. Polecamy!

A teraz czas na rozwiązanie...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

  

Gdzie jest lizak? Tutaj:

LizakLizak Fot. Gergely Dudás - Dudolf | dudolf.com

Jeśli spodobało Ci się to zadanie, możesz spróbować swoich sił w zagadce z żyrafkami. jedna z nich nie ma pary. Poradzisz sobie? Rozwiązanie tej zagadki znajdziesz TUTAJ


Jeśli lubisz zagadki, zobacz co przygotowaliśmy dla fanów do tej pory. całą masę podobnych (jak również całkiem innych) zadań znajdziesz na TEJ stronie. Udanej zabawy!

  

Zobacz wideo
Więcej o: