Familiada. 'Co na pastwisku ma trawę w pysku'? Karol Strasburger aż zamuczał w studio

W ostatnim odcinku Familiady padło pytanie o zwierzęta żywiące się trawą. W pewnym momencie gracz i prowadzący zaczęli... muczeć.

Familiada jest jednym z najpopularniejszych polskich teleturniejów i od lat gromadzi przed telewizorami rzesze fanów. Nic dziwnego - proste zasady, możliwość sprawdzenia się i porównania swojego sposobu myślenia, do myślenia i odpowiedzi ''ankietowanych'', zachęcają do oglądania. 

Teleturniej ten często dostarcza (poza emocjami związanymi z grą) również wiele radości. Tak też było w ostatnim, 2462 odcinku, kiedy prowadzący - Karol Strasburger - odczytał pytanie o pastwisko...

''Co na pastwisku ma trawę w pysku?'' - zapytał. 

- Krowa - powiedział pewnie pan Hubert z drużyny ''Wilczków'' i zdobył tą odpowiedzią 46 punktów. 

Wtedy prowadzący postanowił zadać panu Hubertowi dodatkowe pytanie (poza konkurencją) o to, jaki dźwięk wydaje krowa. Gracz odpowiedział mu pięknie mucząc.

Zaraz później (w 36. sekundzie filmiku) sam Karol Strasburger postanowił zaprezentować swoje umiejętności i trzeba przyznać, muczenie wyszło mu znakomicie! 

 

Słyszeliście kiedyś muczącą krowę? Jeśli tak, musicie przyznać, że pan Karol w kwestii naśladowania tych zwierząt jest zawodowcem. Jeśli nie, posłuchajcie tego:

 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: