Głowa świni, ręce jak u człowieka. W jeziorze pływało truchło dziwacznego stworzenia

W sieci krąży film, na którym uwieczniono pływające w jeziorze zwłoki zwierzęcia. Ludzie zachodzą w głowę, co to za dziwaczne stworzenie.

Od kilku dni w internecie zobaczyć można film, na którym nagrano niezidentyfikowane, pływające w jeziorze truchło. Nie byłoby w tym może nic dziwnego (nagranie powinno wręcz odstręczać), gdyby nie jego wygląd. Każdy, kto bliżej przyjrzał się uwiecznionej w materiale kreaturze przyznaje, że coś jest z nią nie tak. 

Na pierwszy rzut oka to zwykła, martwa świnia, której zwłoki z jakiegoś powodu znalazły się w wodzie. Po bliższych oględzinach dostrzegamy jednak elementy, które zdecydowanie nie pasują do dobrze znanego nam zwierzęcia. 

Nagle pojawia się dziwnie długi i gruby (jak na świnię) ogon i długie, przypominające ludzkie palce. Co to jest? 

Głowa świni, ręce jak u człowieka. Co to jest?Głowa świni, ręce jak u człowieka. Co to jest? Fot. Disclose Screen The Grimreefar Filthy South | YouTube | Printscreen

Wielbiciele teorii spiskowych twierdzą, że to zmutowana świnia, która z jakiegoś powodu otrzymała szereg cech innych ssaków, w tym ludzkich (ręce!). Ale wśród komentujących pojawiają się też tacy, których tłumaczenia są bardziej przyziemne, choć równie nieprawdopodobne.

I tak dziwaczny stwór brany jest choćby za szopa pracza, oposa a nawet... psa. Tylko skąd ta głowa? A z drugiej strony... skąd ten ogon i palce?

Na to odpowiedź ma jeden z użytkowników serwisu YouTube, który twierdzi, że zwierzę z nagrania to najzwyklejsza w świecie świnia. Jego zdaniem truchło od dłuższego czasu znajduje się w wodzie i tusza zaczęła się w niej rozpuszczać, a to pokazało, jak w rzeczywistości wyglądają świńskie nóżki.  

Głowa świni, ręce jak u człowieka. Co to jest?Głowa świni, ręce jak u człowieka. Co to jest? Fot. Disclose Screen The Grimreefar Filthy South | YouTube | Printscreen

Jaka jest prawda? Tego jak na razie nie wiadomo, choć najbardziej racjonalna wydaje się teoria o najzwyklejszej, pechowej śwince, która z jakiegoś powodu znalazła się w jeziorze. Użytkownicy YouTube dalej toczą jednak na ten temat spory i pewnie długo jeszcze nie przestaną, bo film rozprzestrzenia się w internecie. 

A co waszym zdaniem pływa w wodzie? Film z dziwacznym stworzeniem znajdziecie TUTAJ. 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: