Gęsta piana wypełniła fontannę w Szczecinie. Wybryk żartownisiów nagrał monitoring

Pracownicy ZUK w szczecinie musieli całkowicie wymienić wodę w fontannie na Wałach Chrobrego. W nocy kilka osób wlało do niej sześć butelek płynu do mycia naczyń.

Pomysły na urozmaicenie sobie nocnego życia bywają różne, nie zawsze mądre. I taki właśnie, niekoniecznie mądry pomysł miało kilku mieszkańców Szczecina, którzy postanowili nieco ''ulepszyć'' miejską fontannę na Wałach Chrobrego.

W nocy z soboty na niedzielę do fontanny zakradło się kilku wesołków, którzy w zbiorniku zostawili zawartość sześciu butelek płynu do mycia naczyń. Niestety nie przyszło im przy okazji do głowy, by z płynu skorzystać i fontannę wyczyścić. Zamiast tego uciekli z miejsca zdarzenia. 

Kiedy fontanna pokryła się gęstą pianą, sprawą zainteresowali się pracownicy Zakładu Usług Komunalnych. Musieli całkowicie wymienić wodę i dokładnie wyczyścić zbiornik, by dłużej się już nie pienił. 

Po wszystkim pracownicy ZUK zabezpieczyli pozostawione przy fontannie butelki po płynie do mycia naczyń i nagranie monitoringu. Teraz sprawę zamierzają zgłosić policji

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Ma tylko trzy lata i właśnie zaliczyła pierwszą lekcję nurkowania. Pozwolilibyście własnej córce?

Więcej o: