Chciał minąć korek ścieżką rowerową. Nie zrezygnował, gdy drogę zagrodził mu rowerzysta

Kierowca BMW postanowił ominąć korek na ulicy, przejeżdżając przez ścieżkę rowerową. Rowerzysta próbował go powstrzymać, ale niestety mu to nie wyszło.

Nie raz pisaliśmy już o kierowcach i niestety w większości tych historii nie przytaczaliśmy zachowań godnych pochwały czy podziwu. Tak się bowiem niestety często składa, że osoby ''za kółkiem'' za nic mają sobie przepisy, pieszych czy rowerzystów. 

Pokaz ''siły'' dał także człowiek, który zasiadł za kierownicą pewnego czarnego BMW, który korek na drodze postanowił ominąć chodnikiem.

Rząd aut zablokował ulicę, trzeba więc znaleźć alternatywną drogę, na przykład chodnik lub ścieżkę rowerową? Trochę nie tak to działa, tylko nie wie o tym kierowca BMW. Wiedziało za to dwóch rowerzystów, którzy cwanego kierowcę próbowali powstrzymać. 

Kierowca BMW na ścieżce rowerowejKierowca BMW na ścieżce rowerowej Fot. MrEvg30 | YouTube | Printscreen

Jeden z nich zajął się nagrywaniem całej sytuacji, drugi próbował rowerem zagrodzić przejazd. To jednak nie spodobało się kierowcy, który za nic nie chciał odpuścić i wrócić na ulicę. 

Kierowca BMW postanowił przejechać na siłę, nie zważając na człowieka zagradzającego mu drogę. Nie dość, że kołami stratował i zniszczył rower, to jeszcze osoba siedząca na fotelu pasażera zaczęła okładać rowerzystę pałką. Co za zachowanie!

 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy

Więcej o: