Nagrał, jak pijany facet bije innego pasażera. Wkurzył się, bo nie dostał piwa

I pytał nieszczęsną ofiarę 'Czy jesteś moim barmanem'?

Bill Bolduc nagrał burdę, której był świadkiem w trakcie podróży do Miami z St. Croix. Pijany pasażer zaczął bić innego podróżnika.

Pijany Jason Felix pobił współpasażera, który poprosił go, żeby się uspokoił po tym, jak obsługa nie wydała mu piwa.

Zaczęła się od tego, że mężczyzna stał na środku przejścia i walił w schowki nad głowami innych ludzi gardłując, że chce więcej alkoholu. Steward prosił go, żeby usiadł na swoim miejscu. Mieli dolecieć na miejsce za niecałą godzinę.

Bill postanowił to wszystko nagrać i wrzucić na youtube.

 

Odurzony mężczyzna awanturował się w najlepsze, za nim stał mężczyzna w niebieskiej koszuli w kratę. Zmęczony humorami pijanego powiedział mu, żeby się uspokoił i nie będzie więcej piwa.

Wtedy awanturnik zapytał go, czy jest jego barmanem. Usłyszał, że owszem i więcej piwa już od nikogo nie dostanie. Doszło w końcu do rękoczynów.

 

Wtedy zaangażowali się inni pasażerowie. Kobieta w szarej koszulce odciągała mężczyznę w niebieskiej koszuli, inny mężczyzna przytrzymywał pijanego Jasona.

W końcu steward rozdzielił uczestników bójki i poprosił trzeźwego uczestnika, by oddalił się na drugi koniec samolotu.

Przez następną godzinę pasażerowie próbowali uspokoić pijanego mężczyznę. Autor nagrania podkreśla, że załoga podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, nie pozwalając na eskalowanie konfliktu. Do końca podróży nikt już nie ucierpiał - donosi 'Daily Mail'. 

Na prowodyra całego zajścia czekała na lotnisku policja. Funkcjonariusze zabrali go z pokładu samolotu.

Więcej o: