Niewidomy Igor zagrał piosenkę, która reprezentowała Polskę na Eurowizji. 13-latek ma własny kanał

13-latek mimo niepełnosprawności realizuje swoją pasję do muzyki. Założył na Youtubie kanał i chwali się tam, jak gra popularne przeboje na pianinie.

Może się wydawać, że ślepota uniemożliwa granie na instrumentach. 13-letni Igor udowadnia, że nie ma bardziej mylnego przekonania. Chłopiec choć nie widzi, nauczył się grać na pianie. Prezentuje swoje możliwości na swoim yutubowym kanale igi YT.

26 maja wrzucił do sieci swój cover utworu ''Light me up'', który Gromee zaprezentował na tegorocznym konkursie piosenki Eurowizja 2018.

Pod nagraniem widnieje znaczący podpis:

Hej. Mam na imię Igor i mam 13 lat. Jestem niewidomy, dlatego wszystkie urządzenia typu laptop czy telefon mam z programami mówiącymi. Mam nadzieję że mój kanał się wam spodoba.

Sami możecie się przekonać jak sobie poradził z tą kompozycją, my jesteśmy zachwyceni

 

W komentarzach widać też dużo przychylnych komentarzy:

Niesamowite!
Ja widzę, ale do tej pory się nie nauczyłam grać na pianinie. Kiedyś chciałabym Cię poznać, wydajesz się wspaniały.. uwielbiam takich ludzi jak ty Igorku... Dalej rozwijaj swój kanał <3

Bardzo ładnie, masz talent to trzeba przyznać ;) Pozdrawiam i życzę Ci jeszcze lepszych osiągnięć :D


Ślicznie grasz 


Inni są przekonani, że jego zdolności są gwarantem medialnej kariery:

Idź do mam talent, wygrasz to

Wow, masz ogromny talent. Spokojnie możesz zgłosić się do jakiegoś programu typu "mam talent" i powalić wszystkich na kolana. Życzę dalszych sukcesów, pozdrawiam ?

Inni uznali, że już nie musimy się zastanawiać, kto nas powinien reprezentować na Eurowizji w przyszłym roku:

NASTĘPNYM RAZEM TY JEDZIESZ NA EUROWIZJE!!!!

My też życzymy Igorowi samych sukcesów. Chłopiec jest ujmujący. Skoro przybyło mu obserwujących, postanowił też pomóc innym jutubowym twórcom i poleca ich kanały.

Kiedy usłyszycie, jak ten uroczy 5-latek gra utwór Chopina, będziecie pod wrażeniem

Więcej o: