Familiada. Strasburger spytał o komendy wojskowe. Pani Iwona odpowiedziała i wybuchła śmiechem

Kolejny odcinek 'Familiady' zostanie zapamiętany przez widzów na dłużej. Wszystko za sprawą pomyłki Pani Iwony, która nie do końca wiedziała, jakie komendy często słyszą żołnierze.

Na wpadki w 'Familiadzie' czeka większość widzów teleturnieju. Chociaż legendarne już 'owca' i 'lama' jest trudna do przebicia, to uczestnicy programu regularnie dostarczają nam powodów do uśmiechu.

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju 'Familiada' zmierzyli się 'Artyści opery' i 'Siatkarze'. Chociaż tematyka wojskowa raczej nie jest bliska żadnej z drużyn, to właśnie reprezentantka 'Artystów' zostanie zapamiętana na dłużej.

'Jakie komendy najczęściej słyszą żołnierze?' - padło pytanie ze strony Karola Strasburgera. Pani Iwona z drużyny 'Artystów' chwilę się zawahała, po czym zgłosiła się do odpowiedzi.

Strzelaj! - krzyknęła Pani Iwona.

Zaraz po swojej wypowiedzi uczestniczka zorientowała się, że palnęła gafę. Jednak nie przejęła się tym za bardzo i wspólnie z prowadzącym wybuchnęli śmiechem. 

 
Nie ma takiej komendy 'Strzelaj!'. Po wojskowemu to bardziej 'Ognia!' - wyjaśnił życzliwie prowadzący.

Ze względu na krótki czas na odpowiedź oraz stres, takie wpadki w teleturniejach zdarzają się często. Pani Iwonie gratulujemy dystansu do siebie i pięknego uśmiechu, który mimo kłopotliwej sytuacji nie schodził jej z twarzy.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Wiedzieliście, że te światowe gwiazdy też wystąpiły w konkursie Eurowizji?

Więcej o: