Lednica 2018. Andrzej Duda zatańczył Duda Dance razem z młodymi. Co za występ!

Andrzej Duda zatańczył podczas Spotkania Młodych w Lednicy. Myśleliśmy, że widzieliśmy już wszystko, ale jak widać - zawsze można zobaczyć jeszcze "Duda Dance".

Skacze tłum, skacze i Andrzej Duda. W czasie corocznego Spotkania Młodych w Lednicy prezydent wykonał autorski taniec, okrzyknięty już przez internautów mianem "Duda Dance". Prezydent był honorowym gościem spotkania i jak widać, udzielił mu się radosny nastrój:

Internauci błyskawicznie zaczęli tworzyć przeróbki występu prezydenta i wykazują się przy tym niespożytą kreatywnością. Jeśli ciekawi jesteście, jakie memy powstały dzięki Duda Dance, to koniecznie zajrzyjcie TUTAJ > > >

Andrzej Duda przemawiał w Lednicy

- Dziękuję, że tu przybywacie i się modlicie, tak, jak nam od 1050 lat nakazuje tradycja, w tym niezwykłym miejscu, w którym bije historyczne serce naszej ojczyzny. Być może to tutaj książę Mieszko przyjmował chrzest. W każdym razie na pewno tutaj bywał i być może to właśnie tu podjął tę decyzję, która zbudowała państwo polskie, o tym, by przyjąć chrześcijaństwo - mówił w Lednicy prezydent Andrzej Duda.

Prezydent zatańczył, odśpiewał również "Amen" - włączcie głośniki lub podłączcie słuchawki i odsłuchajcie sami:

Lednica 2000 - Spotkanie Młodych

Spotkanie Młodych Lednica 2000 w tym roku odbywa się pod hasłem: "Jestem”. Specjalne pozdrowienie wysłał do Lednicy papież Franciszek.

Skąd wzięło się święto Bożego Ciała? Czy zawdzięczamy je bakterii?

Więcej o: