Gdzie jest żaba? Musisz być naprawdę spostrzegawczy, żeby ją znaleźć

Jesteś spostrzegawczy? Spróbuj rozwiązać zagadkę Dudolfa. Tym razem rysownik postanowił wśród liści ukryć małą, niepozorną żabkę.

Pamiętacie jeszcze popularny w latach 90. serial animowany ''Gdzie jest Wally''? Na jego kanwie powstało wiele zagadek, w których w tłumie ludzi, trzeba było odnaleźć jednego, charakterystycznego, ubranego w czapkę i pasiasty sweterek okularnika. 

Na tej samej zasadzie opiera się większość zagadek węgierskiego rysownika. Tyle tylko, że Gergely Dudás - Dudolf nie rysuje ludzi, a w jego zagadkach poszukujemy ukrytych przedmiotów czy zwierzątek.

Tak jest także w przypadku najnowszego jego rysunku. Tym razem, w stercie kolorowych listków ukryła się żabka. Aby ją znaleźć, trzeba wykazać się wyjątkową spostrzegawczością. Podejmiecie się wyzwania?

Zatem... gdzie jest żabka?

Gdzie jest żabka?Gdzie jest żabka? Fot. Gergely Dudás - Dudolf

Udało się? Tak, wiemy, tym razem Dudolf naprawdę popłynął a od prześwietlania listków aż mieni się w oczach. Jeśli więc nie udało Wam się żabki odnaleźć, zawężamy odrobinę pole poszukiwań...

Może teraz będzie troszkę prościej.  

Gdzie jest żabka?Gdzie jest żabka? Fot. Gergely Dudás - Dudolf

Udało się? Jeśli nie, rozwiązanie znajdziecie poniżej. Żabka jest...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tutaj!

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki Fot. Gergely Dudás - Dudolf

Jeśli spodobała Wam się ta zagadka, spróbujcie swoich sił w innych. Podobne (i całkiem inne) zadania znajdziecie na naszej stronie, dokładnie TUTAJ.

Jeśli zaś tak jak my, oddaliście swoje serduszka rysunkom Dudolfa, odwiedźcie jego Facebooka i stronę internetową. Zapewniamy, że warto, bo poziom słodyczy jest tam przeogromny, a twórczość artysty nie ogranicza się jedynie do rysunkowych łamigłówek.

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

4 kolegów chce przejść przez rzekę. Zgadniecie, w jaki sposób mają przekroczyć most, by zajęło im to 17 minut?

Więcej o: