Milionerzy. Z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul? To pytanie pokonało uczestniczkę

Milionerzy. Pytanie o to, z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul, okazało się zbyt trudne dla uczestniczki. I wcale się jej nie dziwimy, nam również koła ratunkowe niewiele by pomogły...

Pani Marta była jedną z uczestniczek programu "Milionerzy" w środowy wieczór. Bez problemu odpowiadała na kolejne pytania, aż w końcu trafiła na pytanie o pana Józia. Po nim niestety pożegnała się z grą, bo nie pomogły jej nawet koła ratunkowe. Z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul?

Jak zawsze były cztery możliwe odpowiedzi:

- z żółtym golfem

- z rękawiczkami na sznurku

- z czerwonym fezem

- z paskiem w koguty

A która z nich to poprawna odpowiedź? Hodowca kurczaków, o czym większość z was zapewne nie pamięta, nie rozstaje się z... żółtym golfem. Sami spójrzcie:

 

Pan Józio to postać odgrywana przez Grzegorza Halamę w kabarecie telewizyjnym i słuchowisku radiowym w Programie Trzecim Polskiego Radia. Pan Józek, prócz tego, że nie rozstaje się z charakterystycznym żółtym golfem, to również zna się właściwie na wszystkim, bo często udziela wywiadów na tematy wszelakie.

Koniecznie sprawdźcie, jakie inne równie podchwytliwe pytania pokonały uczestników w poprzednich odcinkach. Znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu - TUTAJ > > >

Nowe odcinki programu "Milionerzy" wrócą już zimą. Również wy możecie w nich wystąpić - na oficjalnej stronie programu znajdziecie specjalny formularz, po wypełnieniu którego wasze zgłoszenie do programu będzie rozpatrywane. Powodzenia!

Więcej o:
Komentarze (12)
Milionerzy. Z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul? To pytanie pokonało uczestniczkę
Zaloguj się
 • wojvimat

  Oceniono 11 razy 9

  idiotyzm do potęgi głupie pytania i głupi program omijać z daleka

 • gokle

  Oceniono 10 razy 8

  Tak swietny program w innych krajach, ale nie w Polsce. U nas to szmira i tandeta. I te pytania. Rownie dobrze mozna zadac takie pytanie. ile wazy Kaczynski. Mozna sie pomylic o 6 dkg.

 • anna.maria0

  Oceniono 3 razy 3

  Nie oglądam, ale dlaczego "Nowe odcinki programu "Milionerzy" wrócą już zimą"? Rozumiem, że tvn chce mieć przerwę wakacyjną by trzymać oglądalność, ale jesienią ludzie znowu zasiądą przed telewizorami i co będą oglądać - powtórki?

 • madznun

  Oceniono 5 razy 3

  Najpiękniejsze gó... świata!

 • calidris

  Oceniono 5 razy 3

  Kabaret to byl Starszych Panów.

 • isiah.thomas

  Oceniono 2 razy 2

  teleturniej WIEDZOWY :) :) :) :) :)

 • corneliss

  0

  Nie pan Józio, tylko pan Józek, tak Halama przedstawia swoją postać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX