Milionerzy. Z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul? To pytanie pokonało uczestniczkę

Milionerzy. Pytanie o to, z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul, okazało się zbyt trudne dla uczestniczki. I wcale się jej nie dziwimy, nam również koła ratunkowe niewiele by pomogły...

Pani Marta była jedną z uczestniczek programu "Milionerzy" w środowy wieczór. Bez problemu odpowiadała na kolejne pytania, aż w końcu trafiła na pytanie o pana Józia. Po nim niestety pożegnała się z grą, bo nie pomogły jej nawet koła ratunkowe. Z czym nie rozstaje się pan Józio, hodowca drobiu z Chociul?

Jak zawsze były cztery możliwe odpowiedzi:

- z żółtym golfem

- z rękawiczkami na sznurku

- z czerwonym fezem

- z paskiem w koguty

A która z nich to poprawna odpowiedź? Hodowca kurczaków, o czym większość z was zapewne nie pamięta, nie rozstaje się z... żółtym golfem. Sami spójrzcie:

 

Pan Józio to postać odgrywana przez Grzegorza Halamę w kabarecie telewizyjnym i słuchowisku radiowym w Programie Trzecim Polskiego Radia. Pan Józek, prócz tego, że nie rozstaje się z charakterystycznym żółtym golfem, to również zna się właściwie na wszystkim, bo często udziela wywiadów na tematy wszelakie.

Koniecznie sprawdźcie, jakie inne równie podchwytliwe pytania pokonały uczestników w poprzednich odcinkach. Znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu - TUTAJ > > >

Nowe odcinki programu "Milionerzy" wrócą już zimą. Również wy możecie w nich wystąpić - na oficjalnej stronie programu znajdziecie specjalny formularz, po wypełnieniu którego wasze zgłoszenie do programu będzie rozpatrywane. Powodzenia!

Więcej o: