Zdjęcie babci z dzieckiem poruszyło internet. Historia całej firmy na jednym ujęciu

Firma Gerber udostępniła na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie. Fotografia przedstawia pierwsze dziecko, które zostało twarzą firmy oraz to, które udostępnia swój wizerunek teraz.

Na chwytającej za serce fotografii widzimy już 91-letnią Ann Turner Cook, która jako pierwsza pojawiła się na opakowaniach jedzenia dla dzieci firmy Gerber. Staruszka trzyma na kolanach małego Lucasa z zespołem Downa, który ma dopiero 22-miesiące, ale już został twarzą kampanii.

 

Zdjęcie łączy pokolenia i cieszy się ogromną popularnością w internecie. Prawie 12 tysięcy użytkowników polubiło fotografię. Pod wpisem użytkownicy chwalą pomysł uchwycenia tej pięknej chwili na wieczną pamiątkę.

Jak pisze wprost.pl, Ann trafiła na słoiczki Gerbera dzięki swojej sąsiadce. Kobieta narysowała szkic twarzy dziecka i przekazała firmie. Właśnie wtedy stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych maluchów na świecie.

Z kolei Lucas to najmłodszy nabytek Gerbera. 22-miesięczny chłopiec z Dalton pokonał 140 tysięcy innych dzieci w konkursie. Lucas ma zespół Downa, a jego mama ma nadzieję, że dzięki przedsięwzięciu ludzie zauważą potrzeby chorych osób.

Przy akceptacji i wsparciu, dzieci specjalnej troski mają szansę zmienić świat – tak jak nasz Lucas – komentowała mama chłopca, pisze wprost.pl.
 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Film, po którym poczujesz się NAPRAWDĘ STARO

Więcej o: