Aresztował ją, gdy wtargnęła na skrzyżowanie. Kura nie miała zamiaru poddać się bez walki

Policja w Portland musiała aresztować kurę, która przechadzała się środkiem ruchliwego skrzyżowania w centrum miasta.

Kury to ptaki z charakterem i trudno oczekiwać od nich, by nie pokazywały swojego indywidualizmu. Bywa  jednak, że niepokorność prowadzi je do zguby, całkiem jak pewną szarą ptaszynę z Portland, która przez swą nieroztropność wylądowała ostatnio w areszcie. 

W ostatni poniedziałek policja w Portland podała, że funkcjonariusz Daniel Trummer zatrzymał na ulicy łamiącą prawo... kurę. Ptak przechadzał się w tą i z powrotem po ruchliwym skrzyżowaniu w centrum miasta i ani myślał z ulicy schodzić.

Na szczęście na okolicę oko miał tego dnia wspomniany policjant, który niezwłocznie postanowił schwytać zagrażającego bezpieczeństwu na drodze intruza.   

Jak podaje The Dodo, interwencja funkcjonariusza wcale nie była łatwa. kura nie zamierzała poddać się bez walki i policjant potrzebował wsparcia w schwytaniu jej. Na szczęście szybko opanował sytuację, schwytał ptaka i umieścił go w swoim radiowozie. 

Zdaje się jednak, że aresztowanie nie dało wiele do myślenia niepokornej kurze. Gdy Trummer przywiózł ją na komisariat i wypuścił z auta, wcale nie wyglądała, jakby żałowała swojego czynu.. Wręcz przeciwnie - obrażona wpatrywała się w auto, z którego dopiero co wysiadła. 

Po wszystkim kura została umieszczona w pobliskim schronisku, skąd po pewnym czasie została wykupiona przez prawowitych opiekunów. 

Aresztowana kuraAresztowana kura Fot. Policja w portland

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: