Sławomir z przyjemnością zagra na Twoim weselu. Koszt jest mniejszy, niż przewidywaliśmy

Tekst utworu 'Miłość w Zakopanem' w sylwestrową noc śpiewali wszyscy, a inne hity Sławomira nadal nie schodzą Polakom z ust. Okazuje się, że każdy może zaprosić muzyka na własne wesele.

Ślub to dla wielu ludzi najważniejszy dzień w życiu. Każdy robi, co może, żeby wszyscy obecni na weselu zapamiętali imprezę na długo.

Wśród wielu atrakcji, coraz częściej pary wpadają na pomysł, aby wynajmować na ten dzień gwiazdy. Najbardziej pożądane nazwiska to oczywiście sceniczni wyjadacze, tacy jak Maryla Rodowicz czy Krzysztof Krawczyk.

Aktualnie nie mniejszą niż oni popularnością cieszy się Sławomir, znany między innymi z hitu 'Miłość w Zakopanem'. Okazuje się, że marzenie o obecności Zapały na weselu są na wyciągnięcie ręki.

Nie wykluczam, że jeśli ktoś zechce, by moja muzyka towarzyszyła mu w tak pięknym dniu, to nie odmówię - deklaruje Sławomir w rozmowie z "Super Expressem".

Oczywiście każdy, kto zdecyduje się na prywatny występ Sławomira z zespołem na weselu musi liczyć się z kosztami. Stawka za koncert muzyka to 35 tysięcy złotych, jednak jak pisze wp.pl, w przypadku wesela cena może wzrosnąć.

 

A Wy, chcielibyście usłyszeć na swoim weselu 'Ni mom hektara' w oryginale?

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Krzysztof Krawczyk: Popełniałem błędy. To nie byłoby moje trzecie małżeństwo. Żyłem według własnego chciejstwa

Więcej o: