Przepowiednie 2018. Wizje Ezechiela sprawdzają się krok po kroku. Dotyczą też Polski?

Przepowiednie 2018 biblijnego proroka Ezechiela powoli się wypełniają. Chwile dzielą nas od wielkiego konfliktu zbrojnego.

Ezechiel jednoznacznie przepowiedział przymierze między dzisiejszym Iranem, Turcją, Libią, Etiopią, Syrią, Sudanem i Rosją. Ma ono polegać na wspólnym zjednoczeniu się przeciwko Żydom, które skończy się najazdem na Izrael.

Jak tłumaczy w swoim filmie autor kanału TNSTUDIOBIS, najistotniejszy w sojuszu ma być trójkąt złożony z Rosji, Turcji oraz Iranu.

W historii taki sojusz nigdy nie miał miejsca. Obecnie Putin jest skłócony z Amerykanami podobnie jak prezydent Turcji, Iran z kolei nie kryje swojej niechęci do Izraela od lat. Wszystkie te fakty wskazują, że przepowiednia najprawdopodobniej dotyczy naszych czasów.

Szykuje się coś dramatycznego w Środkowym Wschodzie. Rosja już tam jest i przygotowuje wojska - mówi pastor John Gagee.

Prorok Ezechiel wizje umieścił w 38 rozdziale swojej księgi. Przewiduje w niej wielki konflikt zbrojny między państwem żydowskim, a sojuszem jego wrogów. 

Ze względu na to, iż Polska sąsiaduje z Rosją oraz jej historia jest ściśle związana z narodem żydowskim, siłą rzeczy pewnie zostanie wmieszana w konflikt i działania wojenne. 

 

Znamy też inne przepowiednie, które w niektórych przypadkach już się sprawdziły.

John Elfreth Watkins

Fast-foody? Żaden problem. Fast-foody? Żaden problem.  Fast-foody? Żaden problem. (fot. sxc.hu)

John Elfreth Watkins przewidział, co może wydarzyć się w przeciągu stu lat od jego śmierci. "Gotowe potrawy będzie można kupować w lokalach podobnych do obecnych piekarni" - napisał. Kojarzy się Wam termin fast-food? Brzmi to zaskakująco podobnie.

Krzysztof Jackowski

Jasnowidz przewidział 3 Wojnę ŚwiatowąJasnowidz przewidział 3 Wojnę Światową JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official | Youtube | (kadr)

Jasnowidz wypowiada się na temat III Wojny Światowej. Jackowski twierdzi, że rozpocznie się ona na przełomie kwietnia i maja. Punktem zapalnym światowego konfliktu ma być sytuacja w Syrii. 

Mało jest w naszych mediach informacji o tym, co się dzieje na Bliskim Wschodzie. Uważam, że celowo, a to jest zalążek III Wojny Światowej. Od dawna mówiłem, że 2018 rok jest eskalacją przemocy. Nie ulega wątpliwości, że w wojnie w Syrii po jednej stronie stoi Rosja, a po drugiej stronie NATO. Nieporozumienie dwóch największych mocarstw, dwóch sił - wygłasza Jackowski.

Nostradamus

Przepowiednie Nostradamusa na 2018 rokPrzepowiednie Nostradamusa na 2018 rok Fot. TheDigitalArtist | Pixabay

Najbardziej znany jasnowidz w historii twierdził, że rok 2018 nie będzie zbyt pozytywny dla ludzkości. Najgorsze jest to, że część z jego wizji już się sprawdziła.Jedną z jego sprawdzonych już przepowiedni jest globalne ocieplenie, którego się spodziewał. W 2018 roku ma ono spowodować, że niebo się otworzy, a pola zaczną płonąć żywym ogniem. Kolejna jego wizja to śmierć Papieża, a nawet III Wojna Światowa, którą przepowiedział także polski wróżbita Krzysztof Jackowski.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Film, po którym poczujesz się NAPRAWDĘ STARO

Więcej o: