Quebonafide wydaje książkę. Nie zgadniecie o czym! Znamy datę premiery

Quebonafide po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Raper właśnie wydaje swoją pierwszą książkę. O czym będzie? Kiedy trafi do sklepów? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania!

O Kubie Grabowskim, znanym jako Quebonafide zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy wziął udział w Taconafide – projekcie współtworzonym z najpopularniejszym obecnie polskim raperem, Taco Hemingwayem. Okazało się potem, że jest w związku z idolką nastolatek, Natalią Szroeder. O ile relacja z piosenkarką zdziwiła fanów artysty, prawdopodobnie przeżyją oni teraz lekki szok – Quebonafide wydaje swoją pierwszą książkę, czym właśnie pochwalił się na Instagramie.

MACIEK SKOWRONEK

Quebonafide - premiera książki. O czym będzie?

Egzotyka. Wywiad – rzeka -  tak brzmi tytuł dzieła, które jest efektem rozmowy z dziennikarzem, Kubą Stemplowskim. Egoztyka poświęcona będzie o ostatniej płycie, a przede wszystkim... podróżom i 70 krajom, które do tej pory zwiedził Quebonafide. Wszystkie historie wzbogacone zostały licznymi fotografiami. Na stronie Queshop czytamy:

3 lata. 70 krajów. Setki przygód. Tysiące wrażeń. Egzotyka.

Do regularnej sprzedaży książka trafi już we wrześni 2018 roku. Należy jednak zaznaczyć, że w wersji preorder zawarte są dwa dodatkowe rozdziały- jeden o podróży do Boliwii oraz kolejny, opisujący komentarze Wesołej Ekipy. Nie pojawią się one w standardowym wydaniu.

Quebonafide - gdzie kupić książkę? 


Wersja LTD w twardej okładce dostępna jest na stronie Queshop, a jej koszt to 49,99 zł. Czy za tę cenę Quebo pokaże nam swoje prawdziwe oblicze? Przekonamy się o tym już we wrześniu. Kupicie Egzotykę?

Książka QuebonafideKsiążka Quebonafide fot. facebook.com/quequalitypl

Więcej o: