Odgłosy strzałów w trakcie koncertu Eminema. "Zaczęliśmy się kulić"

Fani zszokowani! Na festiwalu Bonnaroo, podczas koncertu rapera nagle rozległ się dźwięk strzałów. Przerażeni ludzie zaczęli uciekać. Co się stało?

Nie jest tajemnicą, że w utworach, jak i podczas koncertów, Eminema przeważa temat morderstw i przemocy, a on sam nie uchodzi za grzecznego chłopca. Jednak to, co stało się podczas jego ostatniego występu, przeszło wszelkie oczekiwania jego fanów i co ważniejsze, wywołało falę nieprzychylnych komentarzy.

Wielbiciele rapera, którzy chcieli zobaczyć swojego idola na festiwalu Bonnaroo, na długo zapamiętają ten koncert. Zamiast ekscytacji przeżyli szok, bojąc się o własne życie.

Odgłosy strzałów na koncercie Eminema

Lubiący zaskakiwać Em, rozpętał wokół siebie prawdziwą burzę burzę. Podczas przerwy między piosenkami, postanowił wykorzystać odgłosy pistoletowych wystrzałów. Publiczność pamiętająca zeszłoroczny atak terrorystyczny na koncercie Ariany Grande w Manchesterze, wpadła w panikę. 

Bawiłam się dobrze na koncercie Eminema do momentu, kiedy usłyszałam bardzo realistyczny odgłos wystrzału. Tłum zaczął się kulić i nigdy nie czułam się tak straumatyzowana. To kompletnie nie do przyjęcia.
Byłam wielką fanką Eminema, ale straciłam do niego cały szacunek.

W sieci pojawiły się filmiki, na których wyraźnie widać zdezorientowany tłum i słychać głośne strzały.

O ile zagorzali fani rapera wiedzieli, czego mogli się spodziewać, publiczność czekająca na występ Duy Lipy i Muse musiała przeżyć prawdziwą traumę. było warto?

Więcej o: