Tańce i gimnastyka przed ołtarzem. Rodzeństwo skradło show podczas chrztu szwedzkiej księżniczki

Podczas, gdy wszyscy zachwycają się brytyjską monarchią, swoje 5 minut miała teraz szwedzka rodzina królewska. 8 czerwca odbył się chrzest 4-miesięcznej księżniczki Adrienne. Mimo, iż dzień należał właśnie do niej, uwagę zgromadzonych gości i kamer skupiło na sobie jej młodsze rodzeństwo. Ach, co to były za harce!

Córka księżniczki Madeleine i Chrisa O’Neilla to najmłodszy potomek dynastii Bernadotte. Przyszła na świat 9 marca tego roku i jest dziesiąta w kolejce do szwedzkiego tronu. Przypomnijmy, że książęca para ma jeszcze dwójkę starszych dzieci. 2-letniego Nicolasa i 4-letnią Leonorę. To właśnie ta dwójka skradła show podczas ceremonii chrztu małej Adrienne.

Co działo się podczas uroczystości?

Uroczysta Msza Święta transmitowana była w telewizyjnej relacji na żywo. Podczas wygłaszania kazania, księżniczka Leonora uznała, że uroczystość zdecydowanie się przeciąga i jest po prostu nudna. Najpierw zaczepiała młodszego brata, lekko uderzając go po twarzy i udając, że go poddusza. Karcący wyraz twarzy ojca zastopował temperament małej księżniczki, która chwilę potem stanęła przed ołtarzem, kładąc się na środku ozdobnego dywanu. Szaleństwa, tańców i przewrotów na przeciwko zgromadzonych gości nie było końca. 

Kamery uchwyciły także wyraźnie przerażoną minę matki rodzeństwa, księżniczki Madeleine, która wymownym wzrokiem próbowała uspokoić dzieci. Na próżno - filmiki video z Nicholasem i Leonorą w roli głównej stały się prawdziwym hitem sieci.

 
 
Więcej o: