Nie żyje Jarosław Kozidrak, założyciel zespołu BAJM. Brat Beaty Kozidrak miał 63 lata

Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak i jeden z założycieli zespołu BAJM, zmarł 12 czerwca. O śmierci kompozytora i muzyka poinformowała Beata Kozidrak.

Jarosław Kozidrak nie żyje. Razem z Beatą Kozidrak założył zespół BAJM, z którym nagrał trzy pierwsze albumy. Był kompozytorem i gitarzystą, to dzięki niemu powstały takie przeboje, jak "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Dwa serca, dwa smutki". O śmierci muzyka poinformowała Beata Kozidrak wraz z członkami zespołu na Facebooku:

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM - Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki.

Podpisano: Beata Kozidrak, Andrzej Pietras

 

Jarosław Kozidrak odszedł z zespołu w 1987, po 9 latach grania razem z siostrą i pozostałymi muzykami. Zajął się malarstwem, ale z BAJM sporadycznie zdarzało mu się jeszcze koncertować. Razem z młodszą siostrą pisał teksty piosenek, od pierwszej litery jego imienia jest "J" w nazwie zespołu (Beata, Andrzej, Jarosław, Marek). Kozidrak grał z BAJM w tych najlepszych latach zespołu, kiedy BAJM zdobywał kolejne nagrody i nagrywał największe hity, które śpiewamy do dzisiaj.

Więcej o: