Prezydent Andrzej Duda w KFC - sieć zabrała głos po aferze. "Pani Kasiu, Panie Prezydencie..."

Kiedy Andrzej Duda i Agata Duda odpowiadali w KFC na pytania pani Katarzyny, a teraz głos w sprawie zabrała sama sieć. KFC apeluje do obu stron sporu: "Pani Kasiu, Panie Prezydencie..."

Andrzej Duda i Agata Duda w czasie wolnym w weekend chcieli posilić się w krakowskim KFC, kiedy podeszła do nich pani Katarzyna i zadała niewygodne pytania o konstytucję i jej łamanie. Teraz głos zabrała sama sieć KFC, wykorzystując okazję do darmowej reklamy:

Nieważne, czy jesteś młodym czy starym, robotnikiem czy wykładowcą, piosenkarzem czy lekarzem. Prezydentem, czy studentem. KFC jest dla wszystkich. Kubełek zawsze łączy.

Pani Kasiu, Panie Prezydencie, zapraszamy do spotkania w naszej restauracji przy kubełku pełnym najlepszego kurczaka. Kubełek Łączy!

- napisano na oficjalnym profilu KFC na Facebooku.

Fani już pytają, czy zostanie wprowadzony "zestaw prezydencki", jak również zastanawiają się, jak można jeść kanapki w KFC, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja - odnoszą się tym samym do popularnego w ostatnich dniach mema, na którym kolejne znane osoby pytają, jak można coś robić, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja:

Memy tygodnia |Memy tygodnia | fot. paczazim.pl

MemyMemy Fot. Kwejk

Andrzej Duda w KFC

Wszystko z powodu niewielkiej afery, która miała miejsce w miniony weekend. Andrzej Duda i Agata Duda, podczas krótkiego pobytu w Krakowie, wybrali się do jednej z restauracji KFC. Tam zauważyła ich pani Katarzyna. Poprosiła o wspólne zdjęcie i... zadała prezydentowi niewygodne pytania o konstytucję, cały czas nagrywając wszystko telefonem.

- Czemu zgadza się pan na łamanie konstytucji? Czemu jest taka sytuacja w Polsce? - dopytywała kobieta, na co prezydent zaczął zapewniać ją, że nic takiego nie ma miejsca.

Nagrania z niefortunnego spotkania szybko poniosły się po internecie, a jego użytkownicy zaczynają nieśmiało żartować, że Agata Duda w końcu, po trzech latach bycia pierwszą damą, zaliczyła swój pierwszy występ, szkoda tylko, że w barze szybkiej obsługi, przy kawałku kurczaka.

 

Może cię zainteresować też: