Kazała córce przez tydzień nosić te same ubrania. W ten sposób dała jej lekcję życia

9-latka w szkole zamieniała się w dręczącą innych uczniów dziewczynkę. Kiedy jej mama się o tym dowiedziała, postanowiła dać dziecku nauczkę. Ponieważ mała Hannah wyśmiewała ubrania innych dzieci, uznała, że jest tylko jeden sposób, żeby się nauczyła życia.

"Witaj w Maminym Ośrodku dla Nieletnich" - takimi słowami powitała swoją córkę jednego dnia Amanda Mitchell. Pokój dziewczynki był wysprzątany do czysta - zostało tam tylko łóżko i ubrania na zmianę. Zniknęły wszystkie zabawki, rozrywki, wszystko, co sprawiało jej córce Hannie przyjemności. Wszystko z powodu jej zachowania w szkole.

Mama Hanny dostała w piątek telefon w sprawie zachowania córki przez cały tydzień. Była niegrzeczna, śmiała się z innych dzieci, kłamała nauczycielom, zachowywała się generalnie jak - jak to określiła sama matka - "dupek". Dlatego Amanda postanowiła nauczyć ją odrobiny pokory.

Pokój dziewczynki ma być zupełnie pusty przez cały tydzień. Ma łóżko, ma jedną zmianę ubrań (w tym koszulkę z napisem "Śmiałam się z innych dzieci") i nic więcej. Mama, uprzedzając falę krytyki za to, że kazałaby własnemu dziecku chodzić w brudnych ubraniach, napisała, że każdego wieczoru będzie je prała - ale następnego dnia dziecko idzie w tych samych ubraniach, nie ma zmiłuj.

Sprytna kara dla dzieckaSprytna kara dla dziecka Fot. Amanda Mitchell | Facebook

Dodatkowo każdego dnia 50 razy ma napisać:

Nie będę kłamać
Będę miła dla ludzi
Będę się zachowywała dobrze w szkole
Sama wybieram, jak się zachowuję (Mama dodaje, że jej dziecko chciało przerzucić winę na kogoś innego)
Jestem odpowiedzialna za swoje czyny

Sprytna kara dla dzieckaSprytna kara dla dziecka Fot. Amanda Mitchell | Facebook

Myślicie, że to zadziała? Dajcie znać w komentarzu albo wyślijcie do nas wiadomość na adres buzz_redakcja@gazeta.pl - czekamy na wasze listy!

Przeczytaj też:

Więcej o: