Kacper Kuszewski odchodzi z M jak Miłość. Gwiazda żegna się z serialem po 18. latach

Znany z roli Marka Mostowiaka Kacper Kuszewski, po 18 latach żegna się z serialem ''M jak Miłość''.

Kacper Kuszewski to jeden z aktorów, którzy z serialem ''M jak Miłość'' związani byli od samego początku. Artysta rozpoczął współpracę z TVP w 2000 roku, a rola Marka Mostowiaka przyniosła mu popularność. To właśnie dzięki niej stał się rozpoznawalny i mimo wielu ról, także teatralnych, przylgnęła do niego na łata. 

Dziś jednak Kacper Kuszewski żegna się z serialem. W rozmowie z ''Super Expressem'' przyznał, że widzowie nie zobaczą go już na ekranach podczas seansów ''M jak Miłość'', jednak nie podał powodów rezygnacji. 

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego

- powiedział.

Jak zakończy się wątek serialowego Marka Mostowiaka? Tego jak na razie nie wiadomo. Widzom pozostaje jedynie uważnie śledzić kolejne odcinki jednej z najpopularniejszych produkcji Telewizji Polskiej. 

Kacper Kuszewski to nie tylko Marek Mostowiak

Kacper Kuszewski, a właściwie Kacper Melchior Baltazar Kuszewski związany był z serialem ''M jak miłość'' od 2000 roku. Jednak rola Marka Mostowiaka nie jest jedynym dorobkiem artystycznym aktora. 

Kuszewski miał swój wkład aktorski w powstanie takich produkcji jak ''Hotel 52'', ''"Karol. Człowiek, który został papieżem" czy "Wkręceni". Występował w Teatrze Telewizji, a nawet pokazał co potrafi w popularnych show ''Jak oni śpiewają'' i ''Taniec z gwiazdami''. 

Kuszewski znany jest jednak nie tylko z talentu aktorskiego, ale też charakterystycznego głosu. Dubbingował takie postacie jak Luke Skywalker w ''Gwiezdnych Wojnach'' czy Percy Weasley w ''Harrym Potterze''. Udzielił też głosu najpopularniejszej na świecie myszce - Myszce Miki.

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Ten chłopiec nigdy nie widział i nie słyszał, jak tata kicha. Jego reakcja? Bezcenna

Więcej o: