Mundial 2018. Chcieli być mili dla sąsiadów, uprzedzili, że będzie głośno. Odpowiedź była dosadna

Mistrzostwa świata w Rosji 2018 to nie tylko mecze, ale tez kibicowanie. Mieszkańcy jednego z bloków w Warszawie chcieli uprzedzić sąsiadów, ze będzie głośno. Szybko dostali od nich odpowiedź.

Zaczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji 2018, zaczęło się też kibicowanie. A kibicowanie, jak każdy kto miał z nim kiedykolwiek do czynienia wie, bywa naprawdę głośne. 

Jak zatem pogodzić ze sobą ekscytujące mecze, głośne kibicowanie i mieszkanie w bloku? Nie ma na to innej złotej rady, niż po prostu liczyć na wyrozumiałość sąsiadów. A żeby jakoś udobruchać ich i zaskarbić sympatię, można ich o byciu głośniej uprzedzić. 

Mundial 2018. Mecze budzą emocje w warszawskim bloku

Tak też zrobili mieszkańcy jednego z bloków w Warszawie. Znając swoje upodobanie do piłki nożnej i będąc świadomymi emocji towarzyszących kibicowaniu, wywiesili kartkę na tablicy ogłoszeń w budynku. W niej poinformowali sąsiadów, że w związku z mistrzostwami mogą spodziewać się wzmożonego hałasu z ich mieszkania.  

Stało się. nadeszły Mistrzostwa Świata w piłce Nożnej. 36 lat czekaliśmy na medal tej wielkiej piłkarskiej imprezy. w związku z tym uprzejmie informujemy o podniesionym poziomie decybeli w trakcie rozgrywek za co bardzo przepraszamy. Później będziemy cichutko... chyba że wygramy...

- napisali 

Mundial 2018. Mecze bez taryfy ulgowej od sąsiadów 

Niestety. Sąsiedzi nie byli szczególnie przychylni nadmiernemu okazywaniu emocji, czemu wyraz dali na tej samej karteczce. Tam bowiem bardzo szybko pojawiły się nowe, wypisane odręcznie zdania:

Od 22.00 obowiązuje cisza nocna. jak ktoś będzie miał problem dostosować się to odpowiednie służby przypomną.

Cóż, raczej nie o taką reakcję chodziło przezornym kibicom. Zostaje im więc powściągliwość w okazywaniu emocji lub ryzykowanie spotkania z policją. no chyba że postanowią opuścić mieszkanie na czas rozgrywek i mecz obejrzeć na przykład w pobliskim barze...

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Bogdan Zając: Jeżeli zapadła decyzja, że Glik przyjechał na turniej, to znaczy, że liczymy na jego występ w którymś ze spotkań

Więcej o: