Koniec świata w czerwcu 2018? Udało mu się rozszyfrować kod z Biblii

Koniec świata to temat, który dotyczy nas wszystkich. Pojawiło się już wiele teorii, które przewidywały apokaliptyczną datę. Jednak tym razem źródłem informacji jest Biblia.

Koniec świata nastąpi w czerwcu 2018 roku - twierdzi Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue. Mężczyzna odkrył, że w Biblii znajduje się kod, który wskazuje dokładną datę Apokalipsy.

Niestety nie pochwalił się, jak udało mu się rozwiązać tę zagadkę. Jednak zapewnia, że rozgryzł Pismo Święte i nie nie ma dla nas dobrych wieści.

Koniec świata 2018

Mathieu Jean-Marc Joseph Rodrigue wykonał serię obliczeń i analiz na podstawie kilku wersetów z Objawienia św. Jana. Wykorzystał do nich liczbę 42 oraz 66. Działania wyraźnie wykazały, że koniec świata nastąpi już w czerwcu tego roku.

A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa,i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcyTu jest [potrzebna] mądrość.Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć - czytamy w Biblii.

Jak donosi sputniknews.com, Rodriguez jest znany ze swoich teorii spiskowych oraz przekonań. Głównie za sprawą badania banknotów dolarowych, na których szuka tajnych znaków. 

Jednak tym razem jego teoria pokrywa się z innymi. O tym, że koniec świata nastąpi w czerwcu 2018 roku pisał między innymi znany wszystkim Nostradamus.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Na ten wynalazek czekało wielu. Niby zwykły manekin, ale...

Więcej o: