Mundial 2018. Chcesz wejść do strefy kibica? Bilety kupisz w Biedronce. Za 50 procent

Biedronka przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję. Kibice mogą kupić w niej bilety do specjalnej strefy kibica na PGE Narodowym za 50 procent ceny.

Jak połączyć Mundial i zakupy, a przy tym zrobić jeszcze wspaniałą promocję dla klientów? W Biedronce wiedzą to najlepiej. Własnie ruszyła bowiem wyjątkowa, pierwsza tego typu promocja. 

Mundial 2018. Promocja w Biedronce 

Wszyscy mieszkający w Warszawie i okolicach kibice mają szansę zdobyć bilety do specjalnej strefy kibica na stadionie Narodowym i to w specjalnej cenie.  Jak? Wystarczy, że udadzą się do Biedronki, zrobią w niej zakupy za minimum 50 złotych, a otrzymają zniżkę na zakup biletu za 50 procent.

Mundial 2018. Mecz Polska Senegal

Ale to nie wszystko. Bilety na mecz Polska-Senegal (19 czerwca) będą mogli kupić... w Biedronce. Do dyspozycji klientów będą wejściówki do normalnej strefy kibica, w specjalnych cenach od 5 do 15 złotych. każdy kibic może nabyć maksymalnie 10 takich biletów. Wszystkich, przygotowanych dla klientów Biedronki wejściówek jest 60 tysięcy.

Mistrzostwa świata w Rosji w Biedronce  

Każdy, kto chce nabyć wejściówkę, powinien się pospieszyć. Promocja trwa jedynie do soboty 16 czerwca, a pamiętać trzeba też, że gdy otwarto oficjalny system rezerwacji, pierwsza dostępna pula biletów rozeszła się w 36 godzin. 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: