Milionerzy casting. Ruszają castingi do jesiennej edycji programu. Sprawdź, jak się zgłosić

Milionerzy casting. Już wiosną na antenie TVN pojawi się kolejna edycja popularnego teleturnieju. Stacja ogłosiła właśnie casting na uczestników show. Sprawdź, co zrobić, by wygrać milion!

Milionerzy casting. Ruszają castingi do wiosennej edycji programu 

"Milionerzy" to kultowy, brytyjski teleturniej, który do tej pory zyskał popularność w ponad 100 krajach na całym świecie. Zasady "Milionerów" są niezwykle proste. Aby wygrać milion, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na 12 zadanych przez prowadzącego pytań.

By zgarnąć sumę gwarantowaną, należy odpowiedzieć na pytanie drugie- za tysiąc złotych oraz siódme- za 40 tysięcy złotych. Każdy uczestnik  ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe: "pół na pół", "telefon do przyjaciela" oraz "pytanie do publiczności", a wszystkich, którzy chcą wykazać się nieprzeciętną wiedzą  wspiera niezastąpiony prowadzący, Hubert Urbański.

Milionerzy casting. Jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do programu należy najpierw zapoznać się z jego regulaminem, spełnić przewidziane w nim kryteria, a także uzupełnić i wysłać zgłoszenie, dostępne na stronie milionerzy.tvn.pl.

W zawartym tam kwestionariuszu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia i numer telefonu komórkowego. Obowiązkowo trzeba odpowiedzieć też na pytania dotyczące m. in. zainteresowań i wykształcenia. Warto zaznaczyć, że do zgłoszenia trzeba także dołączyć aktualne zdjęcie, podpisane imieniem i nazwiskiem uczestnika.

Milionerzy casting. Zobacz specjalne zaproszenie do udziału od samego Huberta Urbańskiego!

Więcej o: