Pijany Polak stoczył walkę z zawodowym bokserem. Chciał wygrać jeszcze więcej alkoholu

Podchmielony turysta z Polski postanowił spróbować swoich sił w boksie. Skusiła go wygrana, a a był nią darmowy alkohol dla zwycięzcy.

W sieci pojawił się film, na którym widać walkę dwóch mężczyzn w ringu. Uwagę od razu zwraca jeden z nich, ponieważ nie przypomina w żaden sposób innych bokserów.

Zawodnik w niebieskim kasku nie ma sportowych spodenek, ani imponującej muskulatury, a jego ruchy są bardzo nieskoordynowane. 

Wyjaśnienie tej dziwnej sytuacji znajdujemy w opisie pod filmem. Według autora nagrania, mężczyzna to pijany turysta z Polski, który walczy o darmowy alkohol.

Podobno Polak nie ma żadnych umiejętności bokserskich, a mimo to zdecydował się na starcie z zawodowym sportowcem z Tajlandii.

 

Na nagraniu widzimy jak przeciwnik Polaka czeka na błąd amatora i bezbłędnie go nokautuje. Pijany mężczyzna pada na ziemie i nie może się podnieść. Sędzia próbuje go ocucić wodą, jednak nie wiemy czy mu się to udaje, bo film nagle się kończy.

Mam nadzieję, że alkohol jest tego wart - czytamy pod filmem.

A Wy myślicie, że było warto?

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Zbigniew Boniek w "Wilkowicz Sam na Sam": Co będzie, jeśli Polska nie wyjdzie z grupy? Nic nie będzie. Postaramy się jak najlepiej przygotować drużynę do eliminacji Euro

 

Więcej o: