13-latka wychodzi zestresowana na scenę. Zaśpiewała porywająco! Publiczność i jurorzy zachwyceni

To jeden z tych nielicznych występów w "Mam Talent", kiedy naprawdę dostaje się ciarek, słuchając takiego występu. 13-letnia Courtney Hadwin po swoim występie dostała od razu przepustkę do finału. Była dos-ko-na-ła!

Program "Mam Talent" pełen jest występów lepszych i gorszych, ale Courtney Hadwin naprawdę - mówiąc językiem młodzieży - pozamiatała. Wyszła na scenę jako niepozorna, chudziutka 13-latka, przestraszona i zestresowana. Gdy odpowiadała na pytania, głos się jej trząsł. A potem zaczęła grać muzyka i Courtney zmieniła się na oczach zaskoczonych widzów w prawdziwego lwa. Ta dziewczyna ma pazur!

 

WOW! 13-latkę porównano do młodziutkiej Janise Joplin. Courtney na scenie jest w zupełnie innym świecie. Nic dziwnego, że po występie juror Howie Mandel nacisnął słynny "złoty przycisk".

Zaśpiewała (choć to za małe słowo dla tego, co ta dziewczyna zrobiła na scenie) piosenkę "Hard to handle" Otisa Reddinga:

 

Ba, zrobiła to chyba nawet lepiej, niż oryginał.

Niewielu występujących jest nagradzanych "złotym przyciskiem", który gwarantuje bezpośrednie przejście do występów na żywo w programie, pomijając wszystkie wcześniejsze etapy. To nagroda dla tych naprawdę najlepszych uczestników, a Courtney na nią zdecydowanie zasłużyła.

Nie był to pierwszy występ w jej karierze. Courtney Hadwin próbowała swoich sił również w dziecięcych edycjach programów dla młodych talentów.

Otis Redding raczej rzadko kiedy jest ulubionym wykonawcą jakiejkolwiek 13-latki. To król gatunku soul, występujący w latach 60.

Więcej o:
Komentarze (33)
13-latka wychodzi zestresowana na scenę. Zaśpiewała porywająco! Publiczność i jurorzy zachwyceni
Zaloguj się
 • zagraniczny-online

  Oceniono 11 razy 9

  Rewelacyjnie sie panna zapowiada.
  Niestety. Wziela udzial w konkursie, zostala zauwazona przez menagerow.
  Juz wkrotce podpisze kontrakt z jakas wytwornia, i specjalisci od marketingu wybiora jej jakis popowy, melodyjny, dobrze sie sprzedajacy repertuar.
  no i nie bedzie nastepnej Joplin ...

 • info0

  Oceniono 11 razy 9

  Poziomu Amiry Willighagen długo nic nie przebije, bo raz, że był to prawdziwy i nieoszlifowany diament. Sama nauczyła się śpiewać operowo oglądając tylko koncerty na TV i w Internecie... Nie biorąc NIGDY w życiu LEKCJI śpiewu. ;D

  Tutaj mamy do czynienia z dziewczyną, która bierze lekcje śpiewu i już zaliczała występy (kameralne, ale zawsze), ale za wybór piosenki i wykonanie, ma u mnie szacunek ;). Świetnie jej to wyszło :D.

 • archieil

  Oceniono 10 razy 6

  Jedna uwaga.

  Ona nie jest zestresowana wyjściem na scenę tylko rozmową z Jurorami.

  Kto nie zrozumie co ją stresuje i nie zna tego show z docinkami arbitrów ten może uznać, że sam występ ją stresował co nie jest możliwe sądząc po jej wcześniejszych osiągnięciach.

 • scierplaminoga

  Oceniono 11 razy 5

  to, że śpiewa nieźle to fakt, ale to że weszła zestresowana, czy jurorzy byli zaskoczeni, to jest bujda na resorach. Cały występ był świetnie wyreżyserowany, a ta młoda dama lata od kilku lat po różnych programach tego typu z tym samym repertuarem

 • aerofan

  Oceniono 11 razy 5

  Ściema ! Stres, zawstydzenie sceną, publicznością - udawane ! Dziewczyna obeznana ze sceną, występowała w finale Voice Kids w UK. Wystarczy poszukać na YT.

 • archieil

  Oceniono 6 razy 4

  Niektórzy tak mają, że gdy coś wykonują są w innym świecie poza sceną.

  Acz jej wyczucie sceny było genialne i widać, że musiałą sporo już mieć ze sceną kontaktu.

 • Gre Gu

  Oceniono 12 razy 2

  Szatan ją opętał !!!
  Konieczny egzorcysta, a na razie zmówmy koronkę do najświętszej Matki Boskiej Królowej Polski.

 • Witaj Witaj

  Oceniono 8 razy 2

  @archiwum
  Pięć komentarzy wszystkie twoje i jeszcze sam sobie odpowiadasz. Mózg ci uyebało zyebie genetyczny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX