Mundial 2018. Dziennikarka TVN zaliczyła paskudną wpadkę. Fani piłki nożnej padną ze śmiechu

Mundial 2018 wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Nie mniejsze emocje wśród kibiców wywołał mecz rozegrany między Hiszpanią a Portugalią. Informując o bramce Cristiano Ronaldo, dziennikarka TVN24 zaliczyła wpadkę. Ten filmik stał się hitem w sieci!

Informacje o tym, co dzieje się na rosyjskich stadionach, przekazywane są fanom futbolu przez telewizje na całym świecie. Czasem jednak, podczas relacji na żywo, dochodzi do pomyłek. Teraz gafę popełniła dziennikarka TVN24, a z jej wypowiedzi śmieją się wszyscy polscy kibice. Co stało się na wizji?

Mundial 2018. Wpadka dziennikarki TVN24

Po meczu rozegranym między Portugalią i Hiszpanią, pełniąca dyżur dziennikarka stacji TVN24 informowała widzów o przebiegu rozgrywki. Słowa, które wypowiedziała na antenie rozśmieszyły wszystkich fanów futbolu

 Warto powiedzieć, że dwa z goli w tym meczu, które należały oczywiście do Cristiano Ronaldo, to tzw. hat-tricki. I dzięki temu Cristiano przeszedł właśnie do historii mistrzostw świata, ponieważ okazuje się, że jest najstarszym zawodnikiem, który wykonał takie zagranie .

Mundial 2018. Czym jest jest hat- trick?

Widzowie szybko zwrócili uwagę na fakt, iż kobieta nie miała pojęcia, co tak naprawdę oznacza słowo hat-trick. Filmik z niefortunną wypowiedzią trafił do sieci i w mgnieniu oka stał się hitem Internetu.

Co to jest hat- trick? Jak wiadomo, moment ten dotyczy sytuacji, kiedy piłkarz strzela trzy bramki w trakcie jednego meczu.

Zobaczcie, jak wyglądała najnowsza, mundialowa wtopa:

Wpadki na antenie zdarzają się bardzo często. Mimo, że każdy stara się unikać ich jak ognia, często pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Jednego jesteśmy pewni, że hasło "hat-trick" dziennikarka TVN24 zapamięta już na zawsze.

Więcej o: