Panie z grupy Niezapominajki zagrały dla Rolling Stones "Satisfaction". "Kiedyś zaśpiewamy w Opolu"

Dojrzałe fanki grupy The Rolling Stones z Cieszanowa przygotowały niespodziankę dla zespołu. Nagrały własną wersję ich hitu i ulepiły dla muzyków gar pierogów.

Legendarna grupa rockowa The Rolling Stones wystąpi w Polsce już 8 lipca tego roku. Zespół wraca do stolicy po 11 latach, aby zagrać koncert w ramach trasy "Stones - No Filter" na Stadionie Narodowym.

Z przyjazdu muzyków cieszą się wszystkie pokolenia. Gdy o występie dowiedziały się panie z zespołu Niezapominajki, postanowiły przygotować niespodziankę dla swoich idoli z młodzieńczych lat.

Chociaż na co dzień Grażyna, Józia, Marysia, Aniela i Janina z Cieszanowa śpiewają w ludowym zespole Niezapominajki, to jak widać w paniach tkwi rockowa dusza. Specjalnie dla Micka Jaggera i spółki nagrały swoją wersję hitu "(I Can't Get No) Satisfaction".

Dodatkowo ulepiły także wielki gar pierogów, którymi chcą poczęstować muzyków, gdy ci zjawią się już w Polsce.

Satysfakcję mi to daje, że pierogi ci podaję! - śpiewają radośnie Niezapominajki.

Jak podaje portal nowiny24.pl, kobiety deklarują, że to nie wszystko. Zapowiedziały, że tuż przed koncertem Stonesów na Stadionie Narodowym ukaże się ich teledysk, do wersji utworu, której próbkę zamieściły na swojej stronie. 

Panie z Niezapominajek zapytane, skąd pomysł na takie nagranie, podały przykład grupy Tulia, która zasłynęła folkową wersją utworu Depeche Mode.

Skoro młode dziewczyny z zespołu Tulia mogą, to czemu nie my? Też potrafimy i też kiedyś zaśpiewamy w Opolu - tłumaczy liderka grupy Maria Kida w rozmowie z portalem nowiny24.pl.
 

Grupa The Rolling Stones ma swoje szczególne miejsce w historii naszego kraju. Ich dwa koncerty zagrane 13 kwietnia 1967 były pierwszymi występami zespołu za "żelazną kurtyną". Podaje się, że liczba osób w Sali Kongresowej sięgnęła wówczas około 5 tysięcy, co dwukrotnie przekroczyło dopuszczalną w tym miejscu liczbę słuchaczy.

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

"Naiwność czyni nas wiecznie młodymi". Majka Jeżowska obchodzi dzisiaj urodziny!

 

Więcej o: