Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z nowego filmu Vegi. Jest nie do poznania

Małgorzata Kożuchowska zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi - ''Plagi Breslau''. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu, na którym jest niemal nie do poznania.

Znana aktorka, Małgorzata Kożuchowska, zaskoczyła swoich fanów już samym udziałem w najnowszej produkcji kontrowersyjnego reżysera, Patryka Vegi. Teraz artystka podsyciła plotki na temat filmu, publikując zdjęcia po metamorfozie, jaką przeszła w ramach odgrywania swojej postaci w kryminale. 

Aktorka zdradziła, że najnowszy film Vegi nosić będzie tytuł ''Plagi Breslau''. Od dawna mówiło się o tym, że angaż u jednego z najbardziej znanych i najgłośniej komentowanych reżyserów pozwoli jej na zupełnie inne, nowe wcielenia. I zdaje się, ze plotki te miały w sobie dużo prawdy, bo gdybyśmy nie wiedzieli, kto jest na zdjęciu, mielibyśmy spory problem z rozpoznaniem aktorki. 

 

Zdjęcie opatrzone podpisem, z którego wynika, że film to kryminał, a aktorka wcieli się w rolę policjantki, Kożuchowska zamieściła na swoim Instagramie. Szczegóły produkcji i samej roli nie są jeszcze jednak znane. 

A jednak, brak makijażu i drastyczna zmiana fryzury od razu rzucają się w oczy. Jakie będzie najnowsze wcielenie Małgorzaty Kożuchowskiej? Już teraz możemy być pewni, że dalekie od tego, co na ekranach prezentowała do tej pory. 

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: