Świat według Kiepskich. Ferdek powraca! Rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu serialu

'Świat według Kiepskich' wraca na ekrany! Fani kultowej już postaci Ferdynanda mają powód do zadowolenia - po rocznej przerwie ruszyły prace nad 23. sezonem popularnego serialu. Co tym razem Kiepscy przygotowali dla widzów?

Świat według Kiepskich - nowy sezon

Na fanów Ferdka i jego rodziny czeka wiele atrakcji, a premierowy sezon przyniesie nowe wątki. Widzowie będą świadkami m.in. wielkich zmian w uczuciowym życiu Mariolki. Starający się o jej rękę Kopernik w końcu dostanie błogosławieństwo Kiepskiego, a Boczek niespodziewanie stanie się milionerem

Grający główną rolę Andrzej Grabowski nie ukrywa zadowolenia z ponownego spotkania z widzami Polsatu:

Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wydarzeniem.

Producentka 'Świata według Kiepskich', Anna Skowrońska obiecuje natomiast, że będzie się działo. Jak sama mówi:

Pierwsze zdjęcia zaczynaliśmy w grudniu 1998 roku. W przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie. Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodów do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie.

Świat według Kiepskich - nowy sezon. Kto wystąpi?

W nowych odcinkach pojawi się niezmienna, kultowa już obsada serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Bartosz Żukowski (Walduś), Dariusz Gnatowski (Boczek), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola) i Kopernik (Andrzej Klak).

Gościnnie wystąpią natomiast: Zofia Czerwińska, Joanna Kurowska, Lech Dyblik, Andrzej Gałła, Henryk Gołębiewski, Krzysztof Dracz oraz Marek Pyś.

Przypomnijmy, że od lat reżyserem serialu jest Patrick Yoka, który wraz z Katarzyną i Aleksandrem Sobiszewskimi odpowiada za scenariusz sitcomu.

Będziecie oglądać?

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Więcej o: