Mundial 2018 dopiero teraz zaczyna się na serio. Do gry dzisiaj wchodzi Polska [MEMY]

Choć Mundial 2018 zaczął się już kilka dni temu, to w Polsce zaczyna się dzisiaj, we wtorek. To dzisiaj Polska zagra mecz z Senegalem. I oczywiście musimy do Mundialu podchodzić politycznie, bo bez polityki Polska nie istnieje - a memy jako naród robimy po mistrzowsku.

Punktualnie o godzinie 17 zacznie się dzisiaj pierwszy mecz Polaków na Mundialu w Rosji. Polska - Senegal to dla nas rozgrzewka. Czy wygramy ten mecz? No pewnie, przecież nie możemy go przegrać.

Memy po meczu Polska-Kolumbia - zobacz TUTAJ.

Mamy dla was specjalne zestawienie memów z okazji pierwszego meczu Polaków. Nie mogło się obyć bez polityki, bo jak może być Mundial w Rosji apolityczny? Nie da się.

Zobaczycie, że duch w narodzie jest silny i wierzymy w zwycięstwo Polski w meczu z Senegalem. Wiemy też, w jakiej kolejności należy kibicować którym drużynom poza Polską. Schemat jest prosty - najpierw Polska, a kto potem? Zobaczcie sam, co proponuje Marian Piłka:

Wiemy też, jak powinny wyglądać wszystkie sklepy w całej Polsce:

Mamy także informację, jak wygląda przynajmniej część telewizorów w Polsce. Transmisje meczów można obejrzeć na TVP, a jak wiadomo, część Polaków nieszczególnie pała sympatią do tej stacji telewizyjnej. Może nie wiedzieliście, ale jest akcja zasłaniania logo TVP różnymi naklejkami "opozycyjnymi". Niektórzy idą o krok dalej i zamiast zwykłych naklejek i zasłaniaczy wykorzystują wizerunki znanych w Polsce osób, np. byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego:

Wiemy także co tak naprawdę wydarzyło się w czasie meczu Brazylii ze Szwajcarią:

A jak na sam Mundial 2018 patrzą twórcy memów? Sprawdźcie w naszej galerii, warto!

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. "DOGRYWKA". Polska - Senegal. Senegalczycy osłabieni! Mamadou Diouf: To destabilizacja

Więcej o: