Znak zodiaku wpływa na datę twojego ślubu. Rak woli siedzieć w domu, a byk?

Znak zodiaku wpływa nie tylko na twoje życie jako twój znak zodiaku, ale również na miesiąc, któremu patronuje. To, kiedy bierzesz ślub, ma znaczenie dla tego, jaki będzie później twój związek. Bo znak zodiaku przypisany jest do dat, a nie do konkretnych ludzi.

Każdy znak zodiaku ma inną osobowość i wpływa na związek. To, kiedy bierzecie ślub, również ma znaczenie - nie tylko wasze znaki zodiaku, ale też znak, który patronuje konkretnemu terminowi. Warto wiedzieć, jak znak zodiaku wpłynie na wasz dalszy związek - i być może zmienić datę przyszłego ślubu, jeśli dopiero go planujecie. Sprawdźcie, w jakich obszarach w związku będziecie czuć się lepiej, a w jakich gorzej.

Rak - ślub od 20 czerwca do 22 lipca

Raki to prawdziwi domatorzy, dlatego jeśli wzięliście - lub planujecie - ślub pod koniec czerwca lub na początku lipca, to znak raka będzie sprzyjał wszystkim aktywnościom domowym. Gotujcie razem. Oglądajcie razem filmy. Stwórzcie w domu przytulne gniazdko. Poszturchajcie jednak czasem tego raka i mimo wszystko wychodźcie do ludzi - dobrze wam to zrobi.

Lew - ślub od 23 lipca do 22 sierpnia

Lwy to romantycy, którzy do związku wnoszą dużo emocji. Bez wątpienia takie też będzie wasze małżeństwo - pełne pasji i niekiedy dramatycznych zwrotów akcji. Możliwe są częste kłótnie o to, kto ma rację.

Panna - ślub od 23 sierpnia do 22 września

Panny są zorganizowane i terminowe. Ten znak zodiaku będzie sprzyjał wszystkim sprawom urzędowym, załatwianiu różnych rzeczy, pilnowaniu dat i porządku. W waszym życiu mogą pojawić się dokładne kalendarze, nawet jeśli sami nieszczególnie się ku temu skłaniacie. Panna będzie takiemu rozwiązaniu sprzyjać.

Waga - ślub od 23 września do 22 października

Waga to znak równowagi, ale dla związku, który pod tym znakiem bierze ślub, oznacza raczej równoważenie siebie nawzajem, wspieranie się, kiedy jedno traci balans. Łatwo się w tym zatracić i nabrać "przechyłu" w stronę partnera.

Skorpion - ślub od 23 października do 21 listopada

Skorpiony to sam seks i intymność. Ślub pod tym znakiem daje wam szansę na długie i intensywne pożycie, które z wiekiem nie będzie słabnąć. Skorpiony lubią jednak kontrolę, dlatego w waszym związku może pojawić się zazdrość.

Strzelec - ślub od 22 listopada do 21 grudnia

Strzelec patronuje związkom odważnym, podróżującym, otwartym na świat i ludzi. To może się dla was skończyć kłopotami finansowymi, bo strzelec do tego akurat nie przywiązuje wagi. Uważajcie zatem wy i nie pozwólcie strzelcowi się tutaj rozbuchać.

Koziorożec - ślub od 22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożce to tradycja, tradycja i jeszcze raz tradycja. A także praca i stabilizacja. Koziorożce lubią planować, ale niekiedy te plany męczą je tak, że przestają się cieszyć tym, co dzieje się tu i teraz. Nie pozwólcie, żeby ta wada koziorożca zawładnęła waszym związkiem!

Wodnik - ślub od 20 stycznia do 18 lutego

Wodniki lubią nowości, zmiany, niekonwencjonalność, a także imprezy i przyjaciół. Znajdźcie czas dla samych siebie, nie pozwólcie, żeby to przyjaciele byli dla was ważniejsi od was samych.

Ryby - ślub od 19 lutego do 20 marca

Ryby lubią kreatywność, romantyzm i fantazję. Dla was oznacza to naprawdę ciekawy związek, który może trochę oderwać się od ziemi. Pamiętajcie, żeby szaleństwa zrównoważyć życiowym podejściem.

Baran - ślub od 21 marca do 19 kwietnia

Barany są odważne, niezależne i silne. Ale w przeciwieństwie do stabilnych koziorożców, bardzo chętnie podejmują decyzje tu i teraz. Nie zdziwcie się, jak nagle wyjedziecie na drugi koniec świata z dnia na dzień.

Byk - ślub od 20 kwietnia do 20 maja

Byki do miłośnicy luksusu. Znak ten będzie sprawiał, że chętniej będziecie wydawali pieniądze na życie na bogato. Byk sprzyja też trwałości małżeństwa, wspomagając małżonków w wierności. To chyba dobra wiadomość!

Bliźnięta - ślub od 21 maja do 20 czerwca

Bliźnięta to znak, który "przegaduje" problemy. Dzięki temu w waszym związku będzie zapewne o wiele więcej komunikacji, negocjacji i ogólnego porozumienia. Bliźnięta są spragnione nowych rzeczy, nowych aktywności. Co jakiś czas będą podsuwać wam kolejne kursy, na które możecie razem chodzić, albo sport, który sprawi wam przyjemność tylko we dwójkę.

Książę Harry i Meghan Markle nie podpisali intercyzy. Są tak zakochani, że nie biorą pod uwagę rozstania

Więcej o: