Mundial 2018. MEMY PO MECZU Polska-Senegal. Strzeliliśmy dwa gole a przegraliśmy 1:2. Polsen skończył się wielką porażką

Mundial 2018. Mecz Polski z Senegalem był najważniejszym wydarzeniem dnia. Memy po meczu może choć trochę osłodzą łzy po porażce.

Takie mecze nie zdarzają się często. Dla polskiej reprezentacji w końcu zaczął się mundial, kibice zaś zasiedli przed telewizorami i telebimami by dopingować ukochaną drużynę.

Memy po meczu Polska-Kolumbia - zobacz TUTAJ.

I choć niektórzy nie mieli jeszcze kilka godzin temu pojęcia, kim jest Thiago Cionek i dlaczego Grzegorz Krychowiak tak często poprawia włosy na boisku, teraz ich nazwiska nawet na chwilę nie schodzą z ust Polaków.

Memy po meczu Polska-Senegal

Mecz Polska-Senegal miał być jak sen, istny POLSEN. Okazało się, że był to mały koszmar. Skończyło się sromotną przegraną, nie pomogły dwie wbite przez naszych bramki. Bo jak miały pomóc, gdy Cionek zgubił się na boisku i atakował swoich?

Teraz pora otrzeć łzy i wyciągnąć wnioski. pora tez znaleźć winnego. A jesteśmy przekonani, że nie będzie to wcale trudne. Są bowiem tacy, którzy musieli w przegranej Polaków maczać swoje palce.

Winni są chyba politycy. Już lata temu Andrzej Duda stwierdził, że polskie sporty są jak polska polityka. Ekhm...

Nie każdy jednak potrafi piłkę i mundial zrozumieć. Gdy jednych zżerają nerwy przez akcję na murawie, inni zastanawiają się o co chodzi. Wszak jak to możliwe, że tylu ludzi jednocześnie ekscytuje się dwudziestoma dwoma mężczyznami biegającymi za jedną piłką?

Tym, którzy jednak przeżyli dzisiejszy mecz i załamali się jego wynikiem, pozostaje jedynie otrzeć łzy i żyć w nadziei, że w niedzielę, z Kolumbią będzie lepiej. I zanucić pod nosem największy piłkarski hit, od lat niezmienny: ''nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...''.

 
Więcej o:
Komentarze (58)
Mundial 2018. MEMY PO MECZU Polska Senegal
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 16 razy 14

  Grali w poprzek, może z Kolumbią trzeba postawić bramki wzdłuż linii środkowej?

 • ochujek

  Oceniono 10 razy 8

  Czepiacie się. Przecież 1:27 to wielkie zwycięstwo. Sam prezes to głosił. Nawet róże wręczał z tej okazji

 • malgretout

  Oceniono 8 razy 8

  najgorsza była gra do tyłu, kto to widział wie, że nasi zamiast grać do przodu to ciągle podawali do tyłu,

 • kdoe76

  Oceniono 7 razy 7

  Moze kiedys zaczniemy wygrywac jak przestaniemy grac nadeto-patriotycznie a zaczniemy z radoscia, pasja i szacunkiem dla przeciwnika.

 • kka69

  Oceniono 5 razy 5

  Widać, że Polska to 100 lat za Murzynami jest.

 • jego_eminencja

  Oceniono 5 razy 5

  biedacy za ostatnie pieniadze kupuja chrupki, paluszki i piwo by ogladac tych milionerów, a przeciez jeszcze sa ci biedacy co za ostatnie pieniadze kupili bilet do Rosji, lub zapozyczylili sie by pojechac i patrzec na 11 milionerów w krótkich spodenkach

 • bronek176

  Oceniono 7 razy 5

  Spoko! Zapomnieliście, że mamy PiS. Była też przegrana 27:1 a na polecenie Kaczyńskiego okazała się wygraną.

 • pismobeach1989

  Oceniono 5 razy 5

  A wystarczyloby naszej druzynie obejrzec mecze druzyny Gorskiego z Mistrzostw Swiata w 1974 roku I moze wtedy uwierzyliby, ze mecze wygrywa sie strzelajac w kierunku bramki przeciwnika a nie w poprzek boiska I do tyly gdzie jest swoja bramka.

 • stachud

  Oceniono 11 razy 5

  Trzy lata rzadów PIS i polska piłka w ruinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX