Mundial 2018. MEMY PO MECZU Polska-Senegal. Strzeliliśmy dwa gole a przegraliśmy 1:2. Polsen skończył się wielką porażką

Mundial 2018. Mecz Polski z Senegalem był najważniejszym wydarzeniem dnia. Memy po meczu może choć trochę osłodzą łzy po porażce.

Takie mecze nie zdarzają się często. Dla polskiej reprezentacji w końcu zaczął się mundial, kibice zaś zasiedli przed telewizorami i telebimami by dopingować ukochaną drużynę.

Memy po meczu Polska-Kolumbia - zobacz TUTAJ.

I choć niektórzy nie mieli jeszcze kilka godzin temu pojęcia, kim jest Thiago Cionek i dlaczego Grzegorz Krychowiak tak często poprawia włosy na boisku, teraz ich nazwiska nawet na chwilę nie schodzą z ust Polaków.

Memy po meczu Polska-Senegal

Mecz Polska-Senegal miał być jak sen, istny POLSEN. Okazało się, że był to mały koszmar. Skończyło się sromotną przegraną, nie pomogły dwie wbite przez naszych bramki. Bo jak miały pomóc, gdy Cionek zgubił się na boisku i atakował swoich?

Teraz pora otrzeć łzy i wyciągnąć wnioski. pora tez znaleźć winnego. A jesteśmy przekonani, że nie będzie to wcale trudne. Są bowiem tacy, którzy musieli w przegranej Polaków maczać swoje palce.

Winni są chyba politycy. Już lata temu Andrzej Duda stwierdził, że polskie sporty są jak polska polityka. Ekhm...

Nie każdy jednak potrafi piłkę i mundial zrozumieć. Gdy jednych zżerają nerwy przez akcję na murawie, inni zastanawiają się o co chodzi. Wszak jak to możliwe, że tylu ludzi jednocześnie ekscytuje się dwudziestoma dwoma mężczyznami biegającymi za jedną piłką?

Tym, którzy jednak przeżyli dzisiejszy mecz i załamali się jego wynikiem, pozostaje jedynie otrzeć łzy i żyć w nadziei, że w niedzielę, z Kolumbią będzie lepiej. I zanucić pod nosem największy piłkarski hit, od lat niezmienny: ''nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...''.

 
Więcej o: