Mundial 2018. Naga siostra Godlewska pociesza reprezentację Polski [WIDEO]

Po przegranym meczu Polski z Senegalem, Małgorzata Godlewska postanowiła pocieszyć naszych piłkarzy. Do sieci trafił filmik, na którym całkowicie nago śpiewa słynne "Nic się nie stało". Oglądając to nagranie mamy inne zdanie - oj, stało się...

Mundial 2018. Małgorzata Godlewska nago pociesza Polaków

Myśleliśmy, że nic już nas nie zdziwi. Na początku czerwca, siostry Godlewskie dołączyły do grona "gwiazd", tworzących swój hit na mundial 2018. Teledysk przedstawia oczywiście pomalowane jedynie białą i czerwoną farbą Małgorzatę i Esmeraldę wijące się na murawie.

Nowe gwiazdy sieci myślały, że w ten sposób zagrzeją Polskę do walki o zwycięstwo. Cóż, orły Nawałki nie widziały chyba prężących się na stadionie silikonowych kształtów, bo wczoraj przegraliśmy z Senegalem 2:1. Porażka biało-czerwonych nie zniechęciła Godlewskich do kibicowania. 

Z pomocą stacji 4Fun TV, Małgorzata nagrała właśnie muzyczne pocieszenie dla naszej reprezentacji. Na swoim Instagramie udostępniła filmik, gdzie praktycznie nago śpiewa: "Nic się nie stało". Nagranie wyświetlono już ponad 200 tys. razy, a Internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Śmiejąc się z Godlewskiej, ironizują:

Przy takim dopingu to na bank nic się nie stanie.

Posłuchajcie i oceńcie sami. Filmik trwa tylko kilka sekund - jest szansa, że wytrzymacie...

 
Więcej o: