Mundial 2018. Memy po meczu Polska-Senegal to jedyne, co zostało. Widzowie są bezlitośni

Mundial 2018 dopiero się dla Polaków rozpoczął, a po pierwszym meczu trochę jakby się skończył. Mecz Polska-Senegal zakończył się dla nas porażką po strzeleniu dwóch goli, ale tylko jednego do obcej bramki. Nic dziwnego, że internauci tworzą bezlitosne memy.

2:1, z czego nasze były aż dwie bramki z trójbramkowego meczu - ten wynik zaskoczył, zasmucił, a w końcu zdenerwował Polaków przed telewizorami i telebimami w całej Polsce. Przegrana w meczu Polska-Senegal trochę zniszczyła nasze marzenia o finale na mundialu w Rosji. Co prawda jest jeszcze przed nami niedzielny mecz o wszystko z Kolumbią, ale patrząc na to, co nasza reprezentacja robiła na boisku we wtorek, to szanse na wygraną są marne.

Memy po meczu Polska-Kolumbia - zobacz TUTAJ.

Bezlitosne memy po meczu Polska-Senegal

Tymczasem we wtorkowy wieczór Polacy znaleźli w memach ukojenie skołatanych nerwów. Możemy mieć tylko nadzieję, że nasza reprezentacja jest odcięta od internetu, bo gdyby to nam przyszło przegrać z Senegalem, to przyznajemy - bylibyśmy w (ekhem) trudnej sytuacji. Zwłaszcza po obejrzeniu wszystkich memów.

Przegrana 2:1 to cios dla Polaków. Ale ten mecz w całości od początku do samego końca nie był udany w najmniejszym stopniu. Ta jedna bramka Krychowiaka nie ukoiła naszego bólu po samobójczym golu. Nic dziwnego, że memy powstają jak grzyby po deszczu od wczoraj. I się nie kończą. Strach pomyśleć, jak pójdzie niedzielny mecz...

To chyba najlepszy moment, żeby sprawić sobie nową koszulkę kibica:

Zawsze możecie też napisać, którym Robertem Lewandowskim jesteście dzisiaj, po wczorajszym meczu:

Mundial 2018. Pełno memów po meczu Polska-Senegal

Po meczu Polska-Senegal czujemy się trochę jak nr 4. I wiemy, co będziemy słyszeć aż do niedzieli. Ale powiedzcie tak szczerze - czy mieliśmy szanse z szamanami? Raczej nie:

Do sprawy odnieśli się również przedstawiciele San Escobar, kraju przyjaznego Polsce i Polakom, który co prawda w mundialu udziału nie bierze, ale gdyby brał, to...

Trochę szkoda, że najbliższy mecz Polska zagra z Kolumbią, a nie z San Escobar. Podobno to blisko...

Więcej o: