Mundial 2018. Zenek też nagrał hit dla Polaków! To nowa wersja popularnej piosenki

Mamy kolejny mundialowy przebój! Tym razem to Zenek Martyniuk nagrał piosenkę mającą zagrzewać do boju naszą reprezentację. Lider zespołu Akcent zaprezentował piosenkę "Przez emocje oszalałem".

Mundial 2018 to czas, w którym wielu artystów nagrywa piosenki mające motywować biało - czerwonych do wygranej w Rosji. Utwory na cześć polskiej reprezentacji nagrali już m. in. Krzysztof Krawczyk, Cleo, a nawet... siostry Godlewskie. 

Mundial 2018. "Przez emocje oszalałem"

Do grona artystów wspierających orły Nawałki dołączył właśnie zespół Akcent. Trzeba przyznać, że to najmniej spodziewany moment - Mistrzostwa Świata rozpoczęły się kilka dni temu, a Polska zdążyła już przegrać mecz z Senegalem. Mimo to Zenek Martyniuk nie traci wiary w biało - czerwonych i zagrzewa ją do walki w najnowszej piosence "Przez emocje oszalałem".

Brzmi znajomo? Tak, przebój na mundial 2018 w wydaniu Akcentu  to nowa wersja hitu "Przez twe oczy zielone". Z okazji Mistrzostw Świata wokalista nieco podrasował podkład muzyczny, a także napisał tekst, nawiązujący do piłki nożnej.

 

Mundial 2018. Mundial 2018. "Przez emocje oszalałem"

To chyba rzeczywiście hit, bo „Przez emocje oszalałem” ma już ponad 150 tysięcy wyświetleń, a liczba wciąż rośnie w zaskakującym tempie! Co więcej, teledysk jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych na polskim YouTube. Mamy więc nadzieję, że piosenka Akcentu zmotywuje polskich piłkarzy do wygranej w kolejnym meczu. 

Przypominamy, że nasza reprezentacja rywalizuje z Kolumbią już w niedzielę o godz. 20.00.

Para prezydencka śpiewa z dziećmi o numerze ratunkowym 112

Więcej o: