Mam Talent. 15-latka zachwyciła jurorów. Zaśpiewała tak, że wcisnęli złoty guzik

15-letnia Amanda Mena zszokowała wszystkich na castingu do nowej edycji amerykańskiego "Mam Talent". Dziewczynka zaśpiewała przebój Arethy Franklin, a jurorzy i publiczność nie mogli oderwać od niej oczu.

Amanda właśnie została okrzyknięta wielką sensacją 13. sezonu „America's Got Talent”, czyli amerykańskiej wersji polskiego „Mam Talent”. Na castingu zaprezentowała legendarny hit gwiazdy soul'u, Arethy Franklin, „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman”. Jej występ, a przede wszystkim niepowtarzalny głos, oczarowały jurorów show oraz zgromadzoną na widowni publiczność.

Mam Talent. Historia Amandy

 
Amanda opowiedziała o tym, co przeszła, gdy była małą dziewczynką. Urodziła się na Dominikanie, a w wieku 4 lat razem z mamą przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Przez wiele lat była pośmiewiskiem w szkole. Szkalowano ją za to, że  nie znała języka angielskiego. Jak przyznała, to właśnie muzyka pomogła jej przetrwać najtrudniejsze chwile.

Mam Talent. "Złoty przycisk"

Wykonanie Amandy szczególnie spodobało się Mel B. Jurorka bez wahania użyła „złotego przycisku”, dzięki któremu 15-latka awansowała do odcinków na żywo.

Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, gdy dziewczynka  wystąpiła przed milionami telewidzów. W 2014 roku, jako 11-latka zwyciężyła w „La Voz Kids”, czyli hiszpańskiej wersji programu „The Voice Kids”.

Zobaczcie jej występ, który zahipnotyzował Mel B i publiczność w studio. Robi wrażenie, prawda?

 
Więcej o:
Komentarze (3)
Mam Talent. 15-latka zachwyciła jurorów. Zaśpiewała tak, że wcisnęli złoty guzik
Zaloguj się
 • wilbik.a

  Oceniono 1 raz 1

  kch czyli autorka tej nieporadnie sformułowanej relacji mogłaby zajrzec do slownika i zdowiedzieć się, co znaczy słowo SZKALOWAĆ.
  Halo, czy jest tam jakiś redaktor?

 • qast

  Oceniono 1 raz 1

  "America's Got Talent”, czyli amerykańskiej wersji polskiego „Mam Talent” - pisze niejaka/i kch.
  ... WHAT ????
  A NIE ODWROTNIE ??????

 • striepo

  Oceniono 3 razy -1

  śpiew nie zrobił na mnie wrażenia, nie powalił na kolana, dostała GOLDa z innego powodu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX