Usiadł pod prysznicem na stołku i utknął. Jego jądra zakleszczyły się w otworze. IKEA podpowiada rozwiązanie

Takie historie nie zdarzają się codziennie. Norweg Claus Jorstad napisał do szwedzkiego sklepu IKEA wiadomość, w której zwierzył się z przygody, jaka przytrafiła mu się pod prysznicem. Oto osoby dramatu: stołek Marius, jądra Clausa i prysznic.

Claus Jorstad zwierzył się w internecie z dość przerażającej przygody, jaka spotkała go pod jego własnym prysznicem w jego własnym domu. Norweg niedawno przeszedł operację kolana i nie powinien go obciążać. Dlatego do kabiny prysznicowej wstawił stołek Marius, kupiony w sklepie IKEA. Rozebrał się, usiadł na stołku, puścił wodę, namydlił się. Nagle z przerażeniem odkrył, że... utknął.

Jądra utknęły mu w otworze stołka z Ikei

Stołek Marius ma charakterystyczne otwory w siedzeniu, i pech chciał, że w jednym z nich zakleszczyły się jądra Clausa. Jak to się stało? Kiedy Claus się namydlił we wszystkich odpowiednich miejscach, jego ciało stało się śliskie. Jądra wpłynęły w otwór bezboleśnie, bo przy okazji prócz tego, że były namydlone, skurczyły się. Potem Claus puścił ciepłą wodę, jądra się rozkurczyły i problem gotowy.

Swoją historię Claus opisał oczywiście na Facebooku, i to nie byle gdzie, bo na oficjalnym profilu sklepu IKEA. A IKEA odpowiedziała. Ale najpierw zobaczcie, co napisał Claus, bo mężczyzna podszedł do tej całej sytuacji z imponującym dystansem i humorem.

Claus Jorstad napisał do sklepu IKEAClaus Jorstad napisał do sklepu IKEA Fot. IKEA | Facebook

Sprawdziłem stołek najpierw w sklepie, w ubraniach. (...) Usadziłem swój tyłek na stołku i namydliłem ciało. Również mojego "kapitana" i dwoje "żeglarzy". Mydło dotknęło pokładu stołka, kapitan z załogą ześlizgnęli się jak w czasie sztormu. Kiedy na morzu zaczęło się robić cieplej, załoganci "osiedli" z gorąca. Początkowo nic nie zwiastowało katastrofy. Ale marynarze UTKNĘLI w dziurze!

Nie wiedziałem, co zrobić. Siedziałem. Siedziałem i myślałem. Nie mogłem się ruszyć, bo wszystko utknęło. Siedziałem tak długo, że woda zrobiła się zimna. Tak zimna, jak uśmiech macochy, kiedy wydaje za mąż swoją córkę. A jak zrobiła się zimna, marynarze ożyli.

Mam zatem pytanie. Czy sprzedajecie też stołki w żółtym kolorze?

Claus pyta, IKEA odpowiada

Cóż zrobić, IKEA wezwana do odpowiedzi odpowiedziała, w swoim stylu, zachowując pełną powagę i profesjonalizm w ten naprawdę trudnej, "morskiej sytuacji":

Cześć Claus. Jak widzę, udało się uratować marynarzy zanim zostały wysłane łodzie ratunkowe. Zalecamy ci usunięcie stołka z kabiny prysznicowej i postawienie na nim kwiatka w doniczce - albo używanie go zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli mimo wszystko uznasz, że jego miejsce jest pod prysznicem, upewnij się, że na następny rejs wypływasz odpowiednio ubrany. Rekomendujemy zwłaszcza kierunki południowo-zachodnie.
A jeśli chodzi o Twoje pytanie, to stołek Marius występuje tylko w trzech kolorach - czerwonym, czarnym i białym.
Miłego dnia!

Claus nie zamierza rezygnować z korzystania ze stołka w celach kąpielowych. Znalazł również dość proste rozwiązanie swojego problemu:

Claus znalazł rozwiązanie problemuClaus znalazł rozwiązanie problemu Fot. Claus Jorstad | Ikea | Facebook

Proste sposoby są najlepsze.

W ich ogródku zamarzł lód w basenie. Postanowili sprawdzić co się stanie, kiedy na niego wbiegną

Więcej o:
Komentarze (13)
Usiadł pod prysznicem na stołku i utknął. Jego jądra zakleszczyły się w otworze. IKEA podpowiada rozwiązanie
Zaloguj się
 • brak.slow

  Oceniono 6 razy 6

  Hhahh cudowne . Gdyby to było w junajted stejts to odszkodowanie liczyło by sobie pewnie 7 cyfr. ..

 • rozterka47

  Oceniono 4 razy 4

  :):)
  z dziurkami należy jednak uważać

 • ko_mentator

  Oceniono 2 razy 2

  Ale jaja! To chyba już początek sezonu ogórkowego w prasie.

 • sieradz2

  Oceniono 2 razy 2

  Do wszystkiego trzeba mieć "jaja", a nie małe jajeczka. Nawet do siadania na stołku.

 • fajkat

  Oceniono 3 razy 1

  Kaczyński też niedawno przeszedł operację kolana. Choć go nie lubię nie życzę mu podobnych doświadczeń. Niech ktoś ostrzeże…

 • zigzaur

  0

  Jest taki ktoś, komu po operacji kolana jądra na pewno się nie zakleszczą. A IKEA powinna przeprojektować stołek.

 • uenostation54

  0

  ale jak to? przecież jądra są w worku mosznowym. to nie są dwie piłeczki na cienkich sznureczkach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX