Andrzej Sołtysik obraził Adama Nawałkę w Dzień Dobry TVN. 'Poziom dna' komentują widzowie

Andrzej Sołtysik podczas środowego programu 'Dzień Dobry TVN' pozwolił sobie na obraźliwy komentarz w kierunku Adama Nawałki. Widzowie są oburzeni.

Jednym z prowadzących poranny program 'Dzień Dobry TVN' jest Andrzej Sołtysik. Niedawno widzowie apelowali do stacji, aby dziennikarza zastąpił Bartek Jędrzejak. Sołtysik najwyraźniej nie wziął sobie do serca tych opinii i zaliczył kontrowersyjną wpadkę.

Po przegranych meczach polskiej reprezentacji zawsze pojawia się grono ekspertów, którzy broniliby lepiej, graliby lepiej i trenowali drużynę - też - lepiej. Kibice nie potrafią powstrzymać się od często zbyt ostrych komentarzy. Jednak nieco więcej ogłady niż od komentujących w internecie wymagamy od dziennikarzy. Niestety Andrzeja Sołtysika poniosły emocje.

Adam Nawałka jest "głąbem"? Tak twierdzi Andrzej Sołtysik w Dzień Dobry TVN

W kąciku kulinarnym 'Dzień Dobry TVN' pojawił się gość. Pani przygotowywała na wizji placuszki z kapusty i zapytała żartobliwie:

- Kto jest głąbem dzisiaj?
Człowiek w okularach, bardzo dobrze ubrany, zaczeska na bok, siwe włosy, o imieniu Adam - odpowiedział Sołtysik.

W sieci zawrzało. Karol Lis opublikował na Twitterze nagranie z fragmentem odcinka, który podpisał mocnymi slowami: Poziom dna. Dziennikarskie DNO. Z jego zdaniem zgodziło się większość komentujących.

Andrzej Sołtysik przeprasza Adama Nawałkę za wypowiedź w Dzień Dobry TVN

Dziennikarz przeprosił trenera przy najbliżej okazji, gdy rozmawiał z gośćmi 'Dzień Dobry TVN' o tym, o czym nie należy rozmawiać przy dzieciach.

Muszę przeprosić i powiedzieć, że wczoraj zachowałem się niestosownie używając zbyt emocjonalnego zaangażowania i wyrwało mi się, to co się wyrwało, niestety. Dlatego z tego miejsca chciałbym przeprosić pana trenera - mówił skruszony.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Polska - Senegal. "Lewandowski wyglądał jak za kadencji Smudy i Fornalika"

Więcej o: