Jak uspokoić wielkiego owczarka? Rosjanie znaleźli sposób. Puszczają mu znaną piosenkę [HIT SIECI]

Uspokoić szczekającego psa nie jest łatwo, ale Rosjanie to sprytny naród i również z takim problemem potrafią sobie poradzić.

Psy na muzykę reagują rzadko. A jeśli już reagują, to raczej nie tak, jak ten (prawdopodobnie) owczarek niemiecki. Szczekającego psa zajął do cna popularny utwór z lat 80. zespołu Modern Talking - "You're My Heart, You're My Soul". Spójrzcie tylko na te ruchy!

 

Nie wiemy, jakim cudem pies nauczył się tak reagować na akurat tę piosenkę. Mamy tylko nadzieję, że była to tresura przez zabawę, a nie przez sprawianie mu bólu.

Te kocie ruchy psa nagrano aż 4 lata temu, ale do dzisiaj film krąży po sieci i co jakiś czas ponownie staje się hitem. W komentarzach pod nagraniem ludzie piszą, że pies porusza się lepiej od nic.

Modern Talking

Piosenka Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul" powstała w 1985 roku i właściwie od razu stała się hitem. W Polsce znajdziecie sporo żartów, związanych z tytułem piosenki. Słowa "You're My Heart, You're My Soul" po polsku brzmią jak "jo ma ha jo ma so" i jeśli wpiszecie dokładnie takie słowa w Google, to wyszukiwarka sama, nauczona już doświadczeniem z poprzednich wyszukiwań setek tysięcy Polaków, podpowie wam odpowiednią piosenkę:

 

Jo ma ha, jo ma soJo ma ha, jo ma so Fot. Wykop.pl

Więcej o:
Komentarze (2)
Jak uspokoić wielkiego owczarka? Rosjanie znaleźli sposób. Puszczają mu znaną piosenkę [HIT SIECI]
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 1

  To, co robi ten pies, to nie jest taniec ani zabawa, ani radośc....
  To oznaka, że go boli, że ta muzyka mu doskwiera, że go rani.
  Tak reagują psy udręczone.
  (Tak samo, jak choroba sieroca dzieci przejawia się rytmicznym kiwaniem: oj, patrz, jak to dziecko się fajnie zachowuje, jako mu przyjemnie, jak sie bawi, niemal tanczy.. A naprawdę dziecko cierpi.)
  Ten pies cierpi.
  Nie wiem, co go drazni: może rytm? może jakaś częstotliwośc w nagraniu (pamiętajmy, że psy szłysza szersze pasmo niz ludzie i maja znacznie bardziej wrażliwe uszy)? Aby stwierdzić, co powoduje ból, musiałabym mieć na zywo tego psa i tęen utwór.
  Jedno jest niewatpliwe: TEN PIES PRZEŻYWA KATUSZE.

 • jan.go

  Oceniono 1 raz 1

  Jakby go wypuścili z kojca wszyscy by potańczyli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX