Jak uspokoić wielkiego owczarka? Rosjanie znaleźli sposób. Puszczają mu znaną piosenkę [HIT SIECI]

Uspokoić szczekającego psa nie jest łatwo, ale Rosjanie to sprytny naród i również z takim problemem potrafią sobie poradzić.

Psy na muzykę reagują rzadko. A jeśli już reagują, to raczej nie tak, jak ten (prawdopodobnie) owczarek niemiecki. Szczekającego psa zajął do cna popularny utwór z lat 80. zespołu Modern Talking - "You're My Heart, You're My Soul". Spójrzcie tylko na te ruchy!

 

Nie wiemy, jakim cudem pies nauczył się tak reagować na akurat tę piosenkę. Mamy tylko nadzieję, że była to tresura przez zabawę, a nie przez sprawianie mu bólu.

Te kocie ruchy psa nagrano aż 4 lata temu, ale do dzisiaj film krąży po sieci i co jakiś czas ponownie staje się hitem. W komentarzach pod nagraniem ludzie piszą, że pies porusza się lepiej od nic.

Modern Talking

Piosenka Modern Talking "You're My Heart, You're My Soul" powstała w 1985 roku i właściwie od razu stała się hitem. W Polsce znajdziecie sporo żartów, związanych z tytułem piosenki. Słowa "You're My Heart, You're My Soul" po polsku brzmią jak "jo ma ha jo ma so" i jeśli wpiszecie dokładnie takie słowa w Google, to wyszukiwarka sama, nauczona już doświadczeniem z poprzednich wyszukiwań setek tysięcy Polaków, podpowie wam odpowiednią piosenkę:

 

Jo ma ha, jo ma soJo ma ha, jo ma so Fot. Wykop.pl

Więcej o: