Mundial 2018. Ostatnie godziny do meczu Polska-Kolumbia. A memy powstają już teraz

Mundial 2018. Dla Polski dzisiejszy mecz Polska-Kolumbia jest decydujący. To nasze być albo nie być w dalszej części rozgrywek. Wiedzą o tym twórcy memów, którzy szykują się na... no cóż. Gotowi są bardziej na przegraną, niż wygraną Polski.

Mundial 2018 trwa a dzisiaj mecz Polska-Kolumbia - mecz decydujący, po którym będziemy już wiedzieli, czy zagramy jeszcze o wyjście z grupy, czy też już tylko o honor. Dzisiejszy mecz to mecz o wszystko. Pojedynek Polska-Kolumbia dopiero o 8 wieczorem, ale twórcy memów są już teraz gotowi na wszystko - a zwłaszcza na przegraną Polski.

Memy po meczu Polska-Kolumbia - zobacz TUTAJ.

Mecz Polska-Senegal zdecydowanie nie poszedł po naszej myśli. Możemy mieć tylko nadzieję, że selekcjoner Adam Nawałka dokona niezbędnych - i skutecznych! - zmian w składzie reprezentacji na mecz Polska-Kolumbia. Bo jeśli nie, to czeka nas bardzo trudny wieczór.

Przed godziną 22 będziemy wiedzieli, czy mamy nastawiać się jeszcze na mecz Polska-Japonia, czy też już nasze szanse są zerowe na wyjście z grupy. Zanim jednak mecz się rozpocznie, zobaczcie, co myślą o nim twórcy memów.

Najlepsze memy po meczu Polska-Kolumbia

A po meczu Polska-Kolumbia zapraszamy was do naszego przeglądu najlepszych memów z tego spotkania! Coś nie wątpimy, że będzie ich sporo. Widzimy się po godzinie 22!

Więcej o: