Mundial 2018. Memy po meczu Polska-Kolumbia. To był mecz o wszystko i wszystko stracone. A my wiemy, czyja to wina

Mecz Polska-Kolumbia za nami. Mundial 2018 za nami. Czas na memy po meczu! Mimo emocji i gorącego dopingu, reprezentacja Polski przegrała w meczu o wszystko. Czyja to wina? Nie reprezentacji, nawet nie Tuska. Tym razem wszystko to wina Wałęsy. Na potwierdzenie mamy najlepsze memy. Po meczu i bez niego.

Mundial 2018 zaczął się dla nas meczem z Senegalem, kończy potyczką z Kolumbią. Przegraliśmy w paskudnym stylu, straciliśmy swoją szansę i trzy bramki. Serca kibiców krwawią. Kibice niedowierzają. Co złego stało się na boisku?

Już po pierwszej połowie czuliśmy wyraźnie, że ta rozgrywka może skończyć się tragicznie. Nikt jednak nie przewidział, że będzie aż tak źle. Bo 0:3 to sromotna porażka.

Najlepsze memy po meczu Polska-Kolumbia. Żegnamy mundial 2018

Polakom na Mundialu kibicowali dziś wszyscy. Mali, duzi, więksi. Mariusz Pudzian pokusił się nawet o zdjęcie swoich mięśni, którymi zagrzewał reprezentację do boju. I co? I nic to nie dało. 

Prawda jest bolesna - przegraliśmy. Ale na przegranej prawda się nie kończy. Trzeba bowiem znaleźć winnego porażki, a wszystko wskazuje na to, że doszukiwać się jej trzeba w historii. 

Najśmieszniejsze memy po meczu Polska-Kolumbia

Kojarzycie może Pablo Escobara? Tak, to on i jego kartel narkotykowy rządzili niegdyś półświatkiem. Okazuje się, że macki narkotykowego rynku sięgnęły aż do Polski...

Dowodów jest sporo, a najstarsze sięgają jeszcze lat 80. Co wspólnego ma z tym Lech Wałęsa? Internet wie wszystko. Internet odnalazł archiwalne zdjęcia.

I mimo że to tylko memy, to prawda jest taka, że dziś, chwilę po meczu, już tylko śmiech nam pozostaje. Ktoś nawet słusznie w czasie pojedynku Polska-Kolumbia zauważył, że jedyne co dobre spotka nas w tym mundialu, to memy właśnie.

Co więc z tym zrobić? Otrzeć łzy i śmiać się!

Więcej o: