Chciał zapłacić za posiłek, wyjął kartę. Pech chciał, że należała do... obsługującej go kelnerki

Kelnerka z Shannon's Restaurant w Arkansas wpadła w osłupienie, gdy jeden z klientów próbował zapłacić za posiłek. Okazało się, ze chce użyć do tego skradzionej dwa dni wcześniej karty kredytowej.

Mówi się, że aby być kłamcą, trzeba mieć dobrą pamięć. A co trzeba posiadać, by być dobrym złodziejem i/lub włamywaczem? Na pewno odpowiednią dawkę sprytu, spostrzegawczości i wiedzy na temat okradanych osób. Tego ostatniego zdecydowanie zabrakło pewnemu złodziejaszkowi z Arkansas. 

Mężczyzna włamał się do samochodu na stacji benzynowej, kiedy właścicielka auta, Flora Lunsford, uiszczała opłatę za paliwo. Złodziej ukradł z niego pieniądze i dokumenty, oraz kilka drobiazgów. I pewnie cieszyłby się swoim łupem nieco dłużej, gdyby dwa dni później nie odwiedził wygłodniały restauracji Shannon's Restaurant.

Nic nie zapowiadało tragedii, jaka spotkała go po skonsumowaniu smacznego posiłku. Bo co właściwie miałoby pójść nie tak?

Mężczyzna próbował zapłacić skradzioną kartą kelnerki

A jednak, wszystko poszło w bardzo złym kierunku. Zadowolony z siebie i pełnego brzucha mężczyzna wyjął z kieszeni kartę kredytową i wręczył ją kelnerce. Ta spojrzała na podany jej przedmiot i struchlała. Karta należała do niej!

Na szczęście kobieta nie straciła głowy i przetrzymała klienta w lokalu, informując go o przedłużającej się transakcji. W tym czasie już dzwoniła na policję. 

Policja znalazła skradzione przedmioty

Funkcjonariuszom udało się dotrzeć na miejsce, zanim młody złodziejaszek opuścił restaurację. Pana szybko zakuli w kajdanki, po czym zrewidowali jego kieszenie i pozostawione na parkingu przed lokalem auto. 

Mężczyzna miał przy sobie nie tylko kartę płatniczą, ale tez skradzione dwa dni wcześniej z auta przedmioty. 

Rzecznik policji, porucznik David De Foor powiedział w wiadomościach Fox32, że  aresztowany mężczyzna to 21-letni Shamon West. Do zdarzenia doszło w ostatni wtorek w restauracji Shannon's w Pine Bluff.

Drodzy Czytelnicy!
Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.
Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o: