Mam Talent. Występ 13-latka hitem internetu. "Śpiewasz jak Celine Dion"

Jeffrey Li to kolejna perełka amerykańskiej wersji programu "Mam Talent". Chłopiec skradł serca widzów wykonując piosenkę "You Raise Me Up". Jurorzy byli w szoku: "Jesteś drugą Celine!".

13-letni Jeffrey Li z Toronto pojawił się na castingu do "America's Got Talent", odpowiednika polskiego "Mam talent". Jego niesamowity głos wprawił w osłupienie nie tylko jurorów, ale też publiczność zgromadzoną w studio i przed telewizorami.

Zasiadający w jury producent, Howie Mandel, porównał umiejętności Jeffrey'a do talentu kanadyjskiej gwiazdy, Celine Dion.

Śpiewasz jak Celine Dion! Nie do wiary, jesteś drugą Celine...

Mam Talent. Jeffrey Li 

Oprócz śpiewania, wielką pasją Jeffrey'a są zwierzęta. Tuż przed występem zdradził, że jego największym marzeniem jest mieć owczarka niemieckiego. Czekając na wokalny popis 13-latka, Simon Cowell obiecał, że jeśli Jeffrey poprawnie zaśpiewa przygotowany utwór, osobiście kupi mu psa.

Wygląda na to, że młody uczestnik talent show już niebawem zyska czworonożnego przyjaciela. Nagranie z castingowego występu Jeffrey'a obejrzano już bowiem 3 miliony razy.

Musicie to zobaczyć!

 
Więcej o: