Mundial 2018. Memy po meczu Polska-Kolumbia, który był wielką porażką. Zostaje już tylko śmiać się, nie płakać

Mecz Polska-Kolumbia sprawił, że wielu Polakom krwawią dziś serca. Nie ma jednak co wylewać łez, trzeba pogodzić się z porażką i wrócić do codzienności. A nie zaszkodzi przy okazji się pośmiać, a my mamy na to sposób. Oto najlepsze memy po meczu.

Nastroje w narodzie nie są dobre. Oto własnie pożegnaliśmy się z marzeniami o chwale i prestiżu, a reprezentacja Polski okrzyknięta została jedną z największych przegranych na Mundialu 2018. 

Mundial 2018. Mecz Polska - Kolumbia. Andrzej Duda przedstawia trzy zasady kibica  

Mecz Polska - Kolumbia to już historia, niestety tragiczna. Jak poradzić sobie ze sromotną przegraną? Z radą dla zrozpaczonych kibiców przyszedł prezydent. Andrzej Duda dopingował naszych, a teraz podpowiada, jak złagodzić ból po wyniku 0:3 w meczu o wszystko. 

Nie rozpaczać to podstawowa zasada. Jednak jak to zrobić, gdy wszelkie nadzieje tak nagle umarły? Może po prostu pomyślmy o tym, że inni mają gorzej. Jacy inni? Choćby sami piłkarze. 

 

Memy Polska Kolumbia. Reakcje polaków na mecz o wszystko

Jak bardzo emocje wzięły górę nad polskimi kibicami, zobaczyć można na jednym prostym obrazku. Oto grafika, na której rozpisane są słowa, jakich w mediach społecznościowych Polacy używali w trakcie meczu. Im słowo większe, tym częściej padało. I jeśli mamy być szczerzy, znając polską mowę i charaktery rodaków, nic nas ani troszeczkę nie dziwi. 

Tymczasem jeszcze wczoraj sposobów na kibicowanie było wiele. Niektórzy próbowali zakląć rzeczywistość i uciekali się do sztuczek, które w innym wypadku nie przyszłyby nawet do głowy. Kolejka piwa dla wszystkich, jeśli strzelimy gola? Proszę bardzo. Szkoda tylko, że się nie udało. 

Jeśli nadal zastanawiacie się, dlaczego przegraliśmy, odpowiedź jest prosta. Już kilka lat temu udzielił jej Andrzej Duda. Otóż stan polskiego sportu odzwierciedla stan polskiej polityki. I na odwrót. 

Polska-Kolumbia memy - żegnamy mundial 2018

Zostaje nam dziś już tylko śmiać się z przegranej. Dlaczego? Bo zawsze to zdrowsze od czarnej rozpaczy...

A śmiechom nie ma końca, bo memy po meczu sypią się jak oszalałe. A my wybraliśmy tylko te najlepsze. 

Jeśli zaś tych jest Wam za mało, wiedzcie, że mamy tego znacznie więcej. Zerknijcie tutaj:

Mundial 2018. Memy po meczu Polska-Kolumbia. To był mecz o wszystko i wszystko stracone. A my wiemy, czyja to wina

A tak właściwie...

Więcej o: