TVP2 podsumowało przegrany mecz Polska-Kolumbia. Wystarczył jeden szczery wpis

Mundial 2018 dla Polaków skończył się na meczu Polska-Kolumbia. W niedzielę w całej Polsce słychać było wiele dość jednorodnych komentarzy na temat gry naszej reprezentacji. Ale to TVP2 wygrała konkurs na najlepsze podsumowanie meczu.

Mundial 2018 w Rosji dla Polaków właściwie dobiegł już końca. Został nam ostatni mecz z Japonią, ale po meczu Polska-Kolumbia nikt nie ma już złudzeń, że wszystko stracone. Pompowany od wielu miesięcy balon pt. "Mundial" pękł z donośnym hukiem i teraz jedyne co nam pozostało, to kąśliwe komentarze. W tej kategorii złoty puchar zdecydowanie powinien powędrować do... TVP 2. Ich komentarz po zakończonym meczu i totalnej porażce Polaków jest najlepszym podsumowaniem tego, co się działo na boisku:

Jakby co, to we wtorek o 11:15 to powtórzymy. Możecie nie oglądać ;(

Nie wiemy, kto przy zdrowych zmysłach chciałby drugi raz (albo w ogóle pierwszy) oglądać, jak Kolumbia wbija nam kolejne gole. Podejrzewamy, że chętnych będzie jak na lekarstwo - wśród nich być może będzie Adam Nawałka, który będzie mógł jeszcze raz zobaczyć, co poszło nie tak.

Mecz Polska-Kolumbia czyli totalna porażka

Mecz Polska-Kolumbia zakończył się, jak już wszyscy chyba wiemy, porażką tak dojmującą, że nawet przegrana z Senegalem nie była tak bolesna. Kolumbia strzeliła nam trzy bramki, a my w redakcji realnie obawialiśmy się, że lada moment strzelą nam jeszcze i czwartą i piątą. Skończyło się na 3:0.

Powiedzieć, że było to spotkanie nieudane, to nic nie powiedzieć. Komentarze internautów najlepiej oddają memy po meczu - są bardzo, ale to bardzo złośliwe. Zobaczycie je tutaj:

I tak właśnie kończą się sny o potędze. Oraz o mundialu. I w ogóle o silnej drużynie polskiej w piłce nożnej. Zostańmy lepiej przy skokach narciarskich, to nam przynajmniej wychodzi...

Więcej o: